Powerbox Proracing CR10MAP

Kupię, Sprzedam, Zamienię, Oddam
Regulamin forum
Zabrania się komentowania ogłoszeń sprzedaż/kupno, jedyny kontakt ze sprzedającym jest przez PW
Szczypior

klubowicz
Postawił Piwo;: razy
Otrzymał Piw: razy

Powerbox Proracing CR10MAP

Post autor: Szczypior » 23 lip 2020, 14:44

Mam na sprzedaż boxa do 1.3 multijet. Kupione były dwie sztuki, dla mnie i drugi do kolegi auta, które kupił rok temu. Zaryzykowaliśmy i kupiliśmy dwa. On auto sprzedał więc box został. Ja na swoim zrobiłem jakieś 5 tys km(nie wiem ile on na swoim ale to chyba to bez znaczenia) ustwiony na 7 czyli delikatnie, najmocniej to 1. Spalanie nie spadło ale i nie wzrosło, na 100% jest auto mocniejsze ma więcej mocy, jak go odłączyłem to aż ciężko się przyzwyczaić. Nie zauważyłem żeby dymił, nadal na nim jeżdżę i będę jeździł. Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem proszę pisać. Z tego co się dowiedziałem po wysłaniu boxa do firmy, wgrywają oprogramowanie do każdego auta jakie się chce. Cena powiedzmy 100 zł mniej niż nowy czyli 270zl.
https://proracing24.com/proracing-chip- ... 0-map.html
Proszę o nie komentowanie, że to rezystor za 2zl, nic nie daje, upali tłoki itd itp. Dodam, że od czasu założenia u mnie ,korekty wtryskow się nie zmieniły, temperatura silnika taka jak była, ciśnienie doładowania itd
Ostatnio zmieniony 23 lip 2020, 14:44 przez Szczypior, łącznie zmieniany 1 raz.

Szczypior

klubowicz
Postawił Piwo;: razy
Otrzymał Piw: razy

Re: Powerbox Proracing CR10MAP

Post autor: Szczypior » 28 lip 2020, 19:28

Cena do negocjacji

ODPOWIEDZ