Demontaż zagłówka fotela pasażera (przód)

Andre27
Posty: 66
Rejestracja: 12 sty 2018, 22:56
Przebieg: 100
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2013
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Demontaż zagłówka fotela pasażera (przód)

Post autor: Andre27 »

Panowie mam takie pytanie jak ustawiam zagłówek pasażera przód na maxa do góry i chciałbym go zdemontować to nie mogę... Jest możliwość mam mocniej pociągnąć czy coś uszkodzę? Potrzebuję zagłówek zdemontować ponieważ jak jeżdżę z synem,a chłopina urosła to oparcie fotelika muszę bardziej unieść (syna barki ocierają o oparcie, a znowu jak wyreguluję oparcie to znowu nie mieści się o zagłówek...)
Dzięki.
Awatar użytkownika
RoboBat
klubowicz
klubowicz
Posty: 151
Rejestracja: 06 cze 2018, 19:45
Przebieg: 130000
Silnik: 1.4 T-jet vl38 163KM
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Ostrowiec św/ W-wa
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Demontaż zagłówka fotela pasażera (przód)

Post autor: RoboBat »

http://fiatpunto.com.pl/topic11503.html
Sprawdź czy da się tak jak w ostatnim poście w linku co wkleiłem. Nie mam teraz Linki w pobliżu więc nie mogę zobaczyć.
Awatar użytkownika
zibi186
klubowicz
klubowicz
Posty: 1844
Rejestracja: 09 lis 2012, 3:19
Przebieg: 195000
Silnik: 1.4 T-jet + lpg
Rocznik: 2008
Lokalizacja: k / Pszczyny
Podziękował: 336 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy

Re: Demontaż zagłówka fotela pasażera (przód)

Post autor: zibi186 »

Andre27 pisze: 23 wrz 2018, 12:36 Panowie mam takie pytanie jak ustawiam zagłówek pasażera przód na maxa do góry i chciałbym go zdemontować to nie mogę... Jest możliwość mam mocniej pociągnąć czy coś uszkodzę? Potrzebuję zagłówek zdemontować ponieważ jak jeżdżę z synem,a chłopina urosła to oparcie fotelika muszę bardziej unieść (syna barki ocierają o oparcie, a znowu jak wyreguluję oparcie to znowu nie mieści się o zagłówek...)
Dzięki.
Andre , myślę że Twój problem polega na tym , że zbyt malo"nóg" zagłówka jest w prowadzeniach i jeśli nie ciągniesz równo w pionie , to być może że dlatego nie mozesz zdemontować calkiem 🤔 Proponuję zrobić odwrotnie - w pierszej kolejnosci wciśnij zagłówek na max , a potem ( nie pamiętam czy trzeba nacisnąć czy odciągnąć ) blokadę i silą rozpędu za jednym pociągnieciem calkiem zdemontuj 😊 Pozdrawiam 😃
Andre27
Posty: 66
Rejestracja: 12 sty 2018, 22:56
Przebieg: 100
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2013
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Demontaż zagłówka fotela pasażera (przód)

Post autor: Andre27 »

Jest tak jak RoboBat napisał ; nie widać na drugim pałąku tego przycisku. Dzięki za pomoc:)
ODPOWIEDZ