Informacja dla Warszawy i okolic

Awatar użytkownika
mireks
klubowicz
klubowicz
Posty: 962
Rejestracja: 15 lut 2010, 10:04
Przebieg: 65000
Silnik: 2.0 Multijet
Rocznik: 2012
Lokalizacja: Warszawa
Postawił Piwo;: razy
Otrzymał Piw: razy
Kontakt:

Informacja dla Warszawy i okolic

Post autor: mireks » 17 kwie 2012, 21:40

OGŁOSZENIE

Koledzy,

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu jednego z użytkowników, który bywa na naszym forum i udziela wartościowych porad nawiązaliśmy współpracę z Autoryzowaną Stacją Obsługi FIAT AUTO ROMA zlokalizowaną przy ul. Malowniczej w Warszawie (tuż obok pętli tramwajowej Okęcie - wylot w stronę Radomia/Raszyna).

Kierownictwo ASO przygotowało dla nas świetną i stałą w czasie ofertę serwisową, której szczegóły są widoczne na banerze zamieszczonym na stronie głównej.

Zyskaliśmy dostęp do oryginalnych części, solidnego serwisu oraz dobrej i fachowej obsługi w cenach konkurencyjnych do małych warsztatów i lepszych niż oferują inne ASO w Warszawie. Warto z tej okazji korzystać.

Klikając na prawej stronie baneru zostaniecie przekierowani na podstronę naszego Klubu, na której dowiecie się o aktualnych promocjach i akcjach serwisowych prowadzonych przez AUTO ROMĘ. Lewa strona baneru przekieruje Was na stronę ASO/Dilera.

Zapraszamy wszystkich z Warszawy i okolic do zgłaszania się na listę osób, która będzie uprawniona do korzystania z oferty skierowanej dla użytkowników FIATA LINEA. Jedyny warunek status KLUBOWICZ.

Zgłoszenie nie wiąże się z żadnymi kosztami. Obecność na liście nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami lub zobowiązaniami. Korzystacie z usług ASO tak jak każdy inny klient, lecz na warunkach przewidzianych dla Klubowiczów LKP.

Więcej szczegółow TUTAJ (dla zarejestrowanych użytkowników LKP)

Zapraszam!

ODPOWIEDZ