Win 10

Różnosci
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Win 10

Post autor: emmer »

Ad 1 . Są ustawienia. Nie wiem co Ci się nie podoba. :)
Ad 2. Myślę że po to robią aktualizacje zeby łatać jakieś dziury i problemy. Mi nie przeszkadza. W poprzednich systemach i tak miałem auto
Ad 3. Tego nie znalazlem albo nie zauważyłem. Gdzie to jest?
Ad 4. Nie współpracuje z ISIS dlatego mam to w ........ Dopóki nie wykorzystują tego do zlych celów nie przeszkadza mi to.
Ad 5. A masz androida? To to jest dopiero szpieg. Zobacz uprawnienia aplikacji. Pkt 4. Tutaj przestroga. Wczoraj rozmawialem z policjantka zajmujaca sie przestepstwami internetowymi i zwrocila uwage mi na dwie aplikacje na androidzie. Jakaś Tom i druga Tom i Angela czy jakoś tak. W grze trzeba gł askac kota po brzuchu i klikac jakieś gry sprawnościowe. Każde klikniecie w ekran telefonu powoduje zrobienie fotki na przednim aparacie i wysalanie podobno do pedofili. Nie wiem ile w tym prawdy ale mozna zerknąć co tam dzieciaki mają.
Ad 6 . Pc ma 8 lat a laptop 9. Na razie wszystko śmiga. Testuje dalej
Ad 7. Tutaj mnie nie dotyczy ale ten sklep jest dziwny. Nie korzystam z niego, wole pobierac programy z innych serwisów.

O której gierce myślisz? Ja niestety z braku czasu nawet nie bardzo wiem co jest na topie. Kupiłem nawet kiedyś poprzedniego Wiedźmina i nawet nie zdażyłem go zainstalować.
Awatar użytkownika
mpsfc
klubowicz
klubowicz
Posty: 1136
Rejestracja: 16 maja 2010, 23:40
Lokalizacja: Orłowo k. Inowrocławia
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Win 10

Post autor: mpsfc »

Śmigam na 10 już na 2 kompach i jestem zadowolony. W stacjonarce kupiłem win7 za 40 złotych na znanym portalu aukcyjnym i uaktualniłem go do win10 :zlośnik
Piszę poprawnie po polsku. Ortograficznym ofermom, pseudodyslektykom i innym patentowanym leniom mówimy stanowcze nie :)
Awatar użytkownika
leszek1234
klubowicz
klubowicz
Posty: 2146
Rejestracja: 25 lis 2012, 19:32
Przebieg: 200000
Silnik: 1.4 16V Turbo + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: blisko Rybnika
Podziękował: 306 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Re: Win 10

Post autor: leszek1234 »

mpsfc pisze: kupiłem win7 za 40 złotych na znanym portalu aukcyjnym i uaktualniłem go do win10 :zlośnik
a jak to jest z legalnością tych systemów a allegro, gdzie jest haczyk, za kwotę do 150 zł można kupić legalny system W7 ???
Awatar użytkownika
daro70
klubowicz
klubowicz
Posty: 1202
Rejestracja: 14 sie 2010, 14:17
Przebieg: 99850
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Re: Win 10

Post autor: daro70 »

leszek1234 pisze:
mpsfc pisze: kupiłem win7 za 40 złotych na znanym portalu aukcyjnym i uaktualniłem go do win10 :zlośnik
a jak to jest z legalnością tych systemów a allegro, gdzie jest haczyk, za kwotę do 150 zł można kupić legalny system W7 ???
Z systemem to nie ma żadnego problemu czy to 7 czy 10 ,, gorzej'' z kodem aktywacyjnym a jaki Ci brakuje :? bananevil :ryczy
Obrazek
Awatar użytkownika
PadrePadre
klubowicz
klubowicz
Posty: 136
Rejestracja: 21 lip 2015, 10:24
Przebieg: 111000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2008
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Win 10

Post autor: PadrePadre »

emmer pisze:Ad 1 . Są ustawienia. Nie wiem co Ci się nie podoba. :)
Ad 2. Myślę że po to robią aktualizacje zeby łatać jakieś dziury i problemy. Mi nie przeszkadza. W poprzednich systemach i tak miałem auto
Ad 3. Tego nie znalazlem albo nie zauważyłem. Gdzie to jest?
Ad 4. Nie współpracuje z ISIS dlatego mam to w ........ Dopóki nie wykorzystują tego do zlych celów nie przeszkadza mi to.
Ad 5. A masz androida? To to jest dopiero szpieg. Zobacz uprawnienia aplikacji. Pkt 4. Tutaj przestroga. Wczoraj rozmawialem z policjantka zajmujaca sie przestepstwami internetowymi i zwrocila uwage mi na dwie aplikacje na androidzie. Jakaś Tom i druga Tom i Angela czy jakoś tak. W grze trzeba gł askac kota po brzuchu i klikac jakieś gry sprawnościowe. Każde klikniecie w ekran telefonu powoduje zrobienie fotki na przednim aparacie i wysalanie podobno do pedofili. Nie wiem ile w tym prawdy ale mozna zerknąć co tam dzieciaki mają.
Ad 6 . Pc ma 8 lat a laptop 9. Na razie wszystko śmiga. Testuje dalej
Ad 7. Tutaj mnie nie dotyczy ale ten sklep jest dziwny. Nie korzystam z niego, wole pobierac programy z innych serwisów.

O której gierce myślisz? Ja niestety z braku czasu nawet nie bardzo wiem co jest na topie. Kupiłem nawet kiedyś poprzedniego Wiedźmina i nawet nie zdążyłem go zainstalować.
Nie tyle o gierce co o DX12, jest niesamowity i ma niesamowicie zoptymalizowane instrukcje, co sprawia że wszystko hula szybciej i wygląda lepiej. Gram bardzo dużo, ale więcej w "realu" niż na komputerze - głównie w systemy bitewne, figurkowe. Na PC w ... każdy nowy tytuł warty uwagi. Wiedźmin 3 świetny, Fallout 4 również bardzo udany, SW Battlefront kapitalny bo bardzo 'old schoolowy'. Poza tym, bawię się w składanie i "optymalizowanie" PC, a więc wyciśnięcie z każdej możliwej konfiguracji ile się da. Nie mogę się doczekać DX12 na "testach". Ale widać, że Win10 stał się bardzo popularny ponieważ ceny procesorów AMD poszły MOCNO w górę, gdzie mocno = 20%. Nie bez powodu ;-)

Androida mam w Galaxy, ale używam tego telefonu do 3 rzeczy, do SMSowania, rozmów i zdjęć. Czasem latarki :)


Co do Win10:

1. Nie wspomniałem jeszcze o kopii zapasowej systemu, jeśli używamy funkcji aktualizacji wcześniejszego systemu do Win10, co.... może być nie lada problemem bo backup danych to ok 20 giga. Jeśli ktoś używa dysku SSD tylko pod system, może to być problemem (a warto mieć SSD).
2. Polecam zmienić przeglądarkę na inną - wbudowana, o ile jest 'ciut' lepsza niż chłam Internet Explorer, to jej wyszukiwarka korzysta domyślnie z BING'a a nie z Google.
3. No i najważniejsze ... system Win10 posiada licencję na komputer na którym go zainstalowano, jest przypisany do danej specyfikacji i jej numerów seryjnych. Kto z Was zagwarantuje mi, że nie będzie dokładnie tak samo jak wcześniej, czyli w trakcie wymiany np płyty głównej = tracimy licencję? = musimy kupić Win jeszcze raz :) Obeny Win 8.1 mam na licencji dożywotniej jedynie z limitem "1 stanowisko" a więc dopóki płytka będzie działać, będę mógł z niego korzystać. Zdaje się aktualizacja mojego Win do 10, będzie oznaczać utratę tego "luksusu" oraz co gorsza - downgrade danej wersji na Home, czy jak tam się nazywa wersja podstawowa 10tki :)
4) Nie wiadomo, czy za rok, dwa - gdy skończy się promocja na darmową aktualizację, Microsoft nie wprowadzi miesięcznego abonamentu i czy będzie wtedy możliwy powrót do poprzedniej wersji systemu. Dlatego lepiej poczekać z aktualizacją, aż wszystko w tej sprawie stanie się jasne.


DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY JEDNAK SIĘ ZDECYDOWALI NA WIN10
Gorąco polecam artykuł: http://dariuszdahm.pl/windows-10-szpieg ... windows-10
Oraz polecam wyłączenie OneDrive http://techformator.pl/jak-wylaczyc-odi ... indows-10/

A na koniec bardzo dobry poradnik KomputerŚwiata opisujący rozwiązanie większości problemów:
http://www.komputerswiat.pl/poradniki/p ... ws-10.aspx


Poza tym, jestem wielkim fanem Win8.1 - dla mnie to póki co najlepszy dostępny system, wymaga dosłownie 10 minut konfiguracji, szczególnie "kafelkuff" i później jest chyba najstabilniejszą platformą z jaką miałem do czynienia. Bije na głowę Win7 moim zdaniem ...




mpsfc pisze:Śmigam na 10 już na 2 kompach i jestem zadowolony. W stacjonarce kupiłem win7 za 40 złotych na znanym portalu aukcyjnym i uaktualniłem go do win10 :zlośnik
Wszystko fajnie, ale trzeba pamiętać jaka to jest wersja Win.

Ja potrzebuję co najmniej wersji Professional, a na jednym z komputerów używanych do pracy mam nawet wersję Enterprise. Ich nie kupisz za 4o pln ACZKOLWIEK do zastosowań "siedzę w domku i przeglądam net" Twoje rozwiązanie jest jak najbardziej w porządku i nie ma tutaj żadnego problemu o ile źródło klucza jest legalne - a może być, często na takich aukcjach są oferowane .
X-Wing Rebel Scum --> W:30 / L:14 / D:3
Awatar użytkownika
leszek1234
klubowicz
klubowicz
Posty: 2146
Rejestracja: 25 lis 2012, 19:32
Przebieg: 200000
Silnik: 1.4 16V Turbo + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: blisko Rybnika
Podziękował: 306 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Re: Win 10

Post autor: leszek1234 »

daro70 pisze:
leszek1234 pisze:
mpsfc pisze: kupiłem win7 za 40 złotych na znanym portalu aukcyjnym i uaktualniłem go do win10 :zlośnik
a jak to jest z legalnością tych systemów a allegro, gdzie jest haczyk, za kwotę do 150 zł można kupić legalny system W7 ???
Z systemem to nie ma żadnego problemu czy to 7 czy 10 ,, gorzej'' z kodem aktywacyjnym a jaki Ci brakuje :? bananevil :ryczy
żadnego mi nie brakuje, tylko ostatnio kupowałem dwa W10 w sklepie (co prawda box-y ale nie musiałyby takie być) i płaciłem duuuużo więcej .... i jest mi głupio;)
Awatar użytkownika
mpsfc
klubowicz
klubowicz
Posty: 1136
Rejestracja: 16 maja 2010, 23:40
Lokalizacja: Orłowo k. Inowrocławia
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Win 10

Post autor: mpsfc »

PadrePadre pisze:Wszystko fajnie, ale trzeba pamiętać jaka to jest wersja Win.
Pamiętam, to WIN 7 PRO 64 :)
Piszę poprawnie po polsku. Ortograficznym ofermom, pseudodyslektykom i innym patentowanym leniom mówimy stanowcze nie :)
Awatar użytkownika
mireks
klubowicz
klubowicz
Posty: 968
Rejestracja: 15 lut 2010, 10:04
Przebieg: 65000
Silnik: 2.0 Multijet
Rocznik: 2012
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Re: Win 10

Post autor: mireks »

PadrePadre - oto moja polemika z Twoimi zarzutami.
1. Brak panelu sterowania - Ależ skąd? Jest! Prawy klawisz myszy na logo Windows (dawny menu Start i masz do wyboru Panel sterowania). Jest nieintuicyjnie, ale M$ pozostawił cały soczysty panel sterowania bez zmian.
2. Wymuszona aktualizacja - Nie ma żadnych problemów. Właśnie testowo postawiłem W10 na laptopie z 2008 r. z Intelem dwa rdzenie 2.1GHz. Wszystko ruszyło od pierwszego strzału podczas gdy oryginalna Vista się wiecznie pieprzyła. Bez aktualizacji sterowników WiFi nie udało się jej zmusić do połączenia z moja siecią. Vista na nim chodziła słabo choć to był system preinstalowany. Na W10 komputer dostał skrzydeł. Posiada wbudowane 2 GB RAM.
3. System porad - nie wiem, nie korzystam.
4. Windows bezwstydnie śledzi - tak się mówi. Nie mam newralgicznych danych, abym z tego powodu miał unikać W10. Ale jeśli wierzyć doniesieniom, drażni mnie to. takie czasy :przykry
5. Skype - nie korzystam. Nie wiem.
6. Nie działają sterowniki pisane do starego sprzętu. Ostrożnie zaprzeczę. Mam drukarkę laserową HP1000w. Jest tak stara, że nie pamiętam w którym roku ją kupiłem - chyba w 2002. Skubana nie chce się zuzyć ani zepsuć choć rocznie przerabia 10 ryz. Ostatni sterownik napisano pod XP/2000. Vista miała z nią problemy. Udawało się z bólami podpiąć sterownik z XP/2000. Czasem zadziałał, czasem nie. W10 zassał ten sterownik ot tak. Drukarka działa świetnie.
7. Nie wiem o czym mowa.

Puenta.
Win8.1 to był krok przód jeśli chodzi o jakość stabilność lecz krok w tył jeśli chodzi o ergonomię obsługi.
Win10 pozbył się wad Win8.1. Połączył dobre cech Win X z nowym Win10.

A jeśli chodzi o gry i DirectX12. Nie ma znaczenia. Gry stare i nowe chodzą normalnie. Byleby ieć wersję 64bit, ponieważ staje się ona standardem jako platforma do gier. Nie ma sensu kupować wersji 32bit jeśli ktoś ma wybór.

Win10 jest OK Jedyna wada - cena za wersję OEM - ok. 450 zł. Wersja box ok. 540 zł. Dużo za dużo.
Pokuszę się też na wyrażenie opinii, że z chwilą odejścia Bill i jego kumpli z firmy, M$ wyszło to na lepsze. Czuć wyraźnie, że w gigancie coś drgnęło w kierunku lepszego.

I jeszcze dalej - replika na twoją kolejną porcję zrzutów.
1. Nie wspomniałem jeszcze o kopii zapasowej systemu, jeśli używamy funkcji aktualizacji wcześniejszego systemu do Win10, co.... może być nie lada problemem bo backup danych to ok 20 giga. Jeśli ktoś używa dysku SSD tylko pod system, może to być problemem (a warto mieć SSD).
2. Polecam zmienić przeglądarkę na inną - wbudowana, o ile jest 'ciut' lepsza niż chłam Internet Explorer, to jej wyszukiwarka korzysta domyślnie z BING'a a nie z Google.
3. No i najważniejsze ... system Win10 posiada licencję na komputer na którym go zainstalowano, jest przypisany do danej specyfikacji i jej numerów seryjnych. Kto z Was zagwarantuje mi, że nie będzie dokładnie tak samo jak wcześniej, czyli w trakcie wymiany np płyty głównej = tracimy licencję? = musimy kupić Win jeszcze raz :) Obeny Win 8.1 mam na licencji dożywotniej jedynie z limitem "1 stanowisko" a więc dopóki płytka będzie działać, będę mógł z niego korzystać. Zdaje się aktualizacja mojego Win do 10, będzie oznaczać utratę tego "luksusu" oraz co gorsza - downgrade danej wersji na Home, czy jak tam się nazywa wersja podstawowa 10tki :)
4) Nie wiadomo, czy za rok, dwa - gdy skończy się promocja na darmową aktualizację, Microsoft nie wprowadzi miesięcznego abonamentu i czy będzie wtedy możliwy powrót do poprzedniej wersji systemu. Dlatego lepiej poczekać z aktualizacją, aż wszystko w tej sprawie stanie się jasne.
1) Nie ma sensu- na szybkim komputerze z Intel i4670K instalacja systemu trwa 10 minut! Autentycznie! Na wolniejszym (laptop z 2008 r. - 20-25 minut. Trzeba doliczyć czas na aktualizacje z sieci.
2) Edge - dziadostwo. IE - dobrze działa na tablecie z W10. Na codzień jakaś alternatywa z opcją blokowania reklam flash.
3) Licencja w przypadku laptpa bez znaczenia. Szybciej pozbędzisz się laptopa niż zmienisz system. W przypadku PC stacjonarnego szczególnie do gier może być problem. Trzeba zadzwonić na infolinię PL M$ i ponegocjować. Wiem z doświadczenia, że idą na rękę użytkownikom domowym.
4) Prawda - jest taka obawa. Myślę jednak, że ciągła rotacja w zmianie sprzętu spowoduje, M$ będzie zarabiać na każdym zakupionym komputerze dorzuconą w wersji OEM. Nie tyleż będą zarabiać na licencjach dla Kowalskiego, co na licencjach dla biznesu (o wiele droższych).
Awatar użytkownika
zibi186
klubowicz
klubowicz
Posty: 1844
Rejestracja: 09 lis 2012, 3:19
Przebieg: 195000
Silnik: 1.4 T-jet + lpg
Rocznik: 2008
Lokalizacja: k / Pszczyny
Podziękował: 336 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy

Re: Win 10

Post autor: zibi186 »

Mam laptop HP Pavilion w dodatku z Radeonem . Kupiony przed laty z Win 7 Home ledwo dyszal choć ma 3 GB ramu . Miałem go wymienić na coś lepszego , ale rzutem na taśmę zapakowalem win 10 . Sama instalacja bezproblemowa , choć jak się spodziewałem dość czasochłonna . Być może sama kwestia aktualizacji tak spowalniala . W końcu start i . . . Czarny ekran z działającym kursorem. Trochę zgrzyt, ale minuta z Google i problem okazuje się znany i opisany . Gdy już wszystko ruszyło , to porównania z poprzednim systemem nie ma wcale :) Komputer po prostu działa ! A o mały włos powiększył by stos elektrosmieci :) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
PadrePadre
klubowicz
klubowicz
Posty: 136
Rejestracja: 21 lip 2015, 10:24
Przebieg: 111000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2008
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Win 10

Post autor: PadrePadre »

wszystko fajnie i pięknie, ale zastanawiam się jak obejdziecie 2 rzeczy.

1. Limit instalacji - licząc szybko za darmo macie 500 wpisów do rejestru, czyli ok 250 instalacji dowolnego softu. Co później? To co zawsze u MS, "kup pan premium".
2. Abonament - nowy model biznesowy Win10 może obejmować usługę świadczenia systemu operacyjnego w zamian za cykliczną opłatę po wygaśnięciu okresu darmowego testowania.



Dopóki nie będę potrzebował nowego DX, nic mnie nie namówi do zmiany genialnego i super ergonomicznego Win 8.1 na 10 :)
Pozdrawiam.
X-Wing Rebel Scum --> W:30 / L:14 / D:3
Awatar użytkownika
marcin24
klubowicz
klubowicz
Posty: 1031
Rejestracja: 30 mar 2011, 19:34
Przebieg: 175000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Skoczów
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Win 10

Post autor: marcin24 »

Z tą genialnością bym nie przeginał, a używałeś kiedyś linuksa?
Pozdrawiam wszystkich
duskap
klubowicz
klubowicz
Posty: 1818
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:46
Przebieg: 113000
Silnik: 1,4 T-Jet+LPG
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Kraków / Bydgoszcz
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Win 10

Post autor: duskap »

PadrePadre pisze:wszystko fajnie i pięknie, ale zastanawiam się jak obejdziecie 2 rzeczy.

1. Limit instalacji - licząc szybko za darmo macie 500 wpisów do rejestru, czyli ok 250 instalacji dowolnego softu. Co później? To co zawsze u MS, "kup pan premium".
2. Abonament - nowy model biznesowy Win10 może obejmować usługę świadczenia systemu operacyjnego w zamian za cykliczną opłatę po wygaśnięciu okresu darmowego testowania.



Dopóki nie będę potrzebował nowego DX, nic mnie nie namówi do zmiany genialnego i super ergonomicznego Win 8.1 na 10 :)
Pozdrawiam.
O jakim limicie instalacji mówisz??
Win 8.1 jest dużo gorszy od 10.
Awatar użytkownika
PadrePadre
klubowicz
klubowicz
Posty: 136
Rejestracja: 21 lip 2015, 10:24
Przebieg: 111000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2008
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Win 10

Post autor: PadrePadre »

duskap pisze:
PadrePadre pisze:wszystko fajnie i pięknie, ale zastanawiam się jak obejdziecie 2 rzeczy.

1. Limit instalacji - licząc szybko za darmo macie 500 wpisów do rejestru, czyli ok 250 instalacji dowolnego softu. Co później? To co zawsze u MS, "kup pan premium".
2. Abonament - nowy model biznesowy Win10 może obejmować usługę świadczenia systemu operacyjnego w zamian za cykliczną opłatę po wygaśnięciu okresu darmowego testowania.



Dopóki nie będę potrzebował nowego DX, nic mnie nie namówi do zmiany genialnego i super ergonomicznego Win 8.1 na 10 :)
Pozdrawiam.
O jakim limicie instalacji mówisz??
Win 8.1 jest dużo gorszy od 10.
W czym Win 8.1 jest gorszy od Win10?
Konkretnie. WIn 8.1 to najlepszy system MS jaki można kupić. Od 2 lat nie miałem ani jednego zwieszenia się systemu, blue screena, problemu z jakimkolwiek oprogramowaniem - a 'siedzę' na kompie po 5-6 godzin dziennie cisnąc z niego siódme poty. O tym, że sam system uruchamia mi się ~5 sekund a całość konfiguracji przyspieszyła o ok 15% (sprawdzając wyniki w 3DMark) w porównaniu z Win7 - jedynie wspomnę. Win 8.1 jest genialny.


Odkryłem też zabawną rzecz.
Użytkownicy Win10 w wersji Home oraz Pro ... nie mogą wyłączyć Windows Update. Możliwa jest jedynie opcja czasowego przesunięcia aktualizacji.


Co do limitu. Win 10 posiada limit wpisów do rejestru w najtańszych wersjach. Ten limit to ciut ponad 500 wpisów. Biorąc pod uwagę, że każda, nawet najmniejsza instalacja zajmuje 2 wpisy w rejestrze systemu - nie trudno policzyć, że takich instalacji możemy przeprowadzić 250. Co później? No odpowiedź jest prosta - kup pan premium albo nie instalujemy już nic więcej. MS jest pod wielkim wrażeniem Androida i właśnie taki ma koncept ostatniego systemu jaki wydali, Win10 ma być finalny i opierać się jedynie na aktualizacjach i poprawkach ... ile z nich będzie za free? No właśnie.
X-Wing Rebel Scum --> W:30 / L:14 / D:3
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Win 10

Post autor: mwas »

Pokaż mi skąd masz to info o 500 wpisach do rejestru dla "zwykłej" wersji Win 10.
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
PadrePadre
klubowicz
klubowicz
Posty: 136
Rejestracja: 21 lip 2015, 10:24
Przebieg: 111000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2008
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Win 10

Post autor: PadrePadre »

jak znajdę to podrzucę.
Pamiętam, że czytałem o tym w dwóch oddzielnych miejscach + potwierdził mi to kolega 'maniak' PC.
X-Wing Rebel Scum --> W:30 / L:14 / D:3
ODPOWIEDZ