Sprzedam Linea mulijet

Kupię, Sprzedam, Zamienię, Oddam
Regulamin forum
Zabrania się komentowania ogłoszeń sprzedaż/kupno, jedyny kontakt ze sprzedającym jest przez PW
Awatar użytkownika
RoboBat
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 111111
Silnik: 1.4 T-jet 120KM
Rocznik: 2009
Postawił Piwo;: razy
Otrzymał Piw: razy

Re: Sprzedam Linea mulijet

Post autor: RoboBat » 09 kwie 2019, 22:02

Ładna ale Linka ładniejsza :ink

Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 102201
Silnik: 1.4 8V
Kontakt:

Post autor: adamson » 10 kwie 2019, 0:11

Potwierdzam, Linea ładniejsza.
Klima manual? :przykry
FIAT LINEA 1.4 8V *DYNAMIC* GRAFIT UNDERGROUND '2009 ->LIMITED EDITION->

Awatar użytkownika
Sebek
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 85000
Silnik: 1.4 8V + LPG
Rocznik: 2012

Post autor: Sebek » 10 kwie 2019, 9:38

Adam bardzo ładna Skodówka :ok)
FSO 1500, SKODA FAVORIT lpg BRC, FIAT SIENA lpg BRC, RENAULT CLIO II dCi, FIAT LINEA lpg TARTARINI

Szczepan
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 130000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007

Post autor: Szczepan » 10 kwie 2019, 16:26

A te czerwone zaciski to standard? Trochę ich poniosło

Awatar użytkownika
Fiacik
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 88000
Silnik: 1.3multijet 95KM
Rocznik: 2013

Post autor: Fiacik » 10 kwie 2019, 23:11

Szczepan pisze:
10 kwie 2019, 16:26
A te czerwone zaciski to standard? Trochę ich poniosło
Standard - ale jak się samemu wymaluje .Farba Hammerite , 3 godz.roboty i gotowe .Najlepiej malować na nowym .
W Linei wytrzymało takie malowanie 5,5 roku i 90.000 km .
Piękna kobieta to niezbędny element wyposażenia pięknego auta :)

duskap
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 100000
Silnik: 2x 1,4 T-Jet+LPG
Rocznik: 2008

Post autor: duskap » 11 kwie 2019, 16:12

Cóż rzec... Fajne bo nowe ale ja bym tego nie kupił. Linea dużo ładniejsza (przebieg śmieszny miałeś, więc bez sensu sprzedawane). Rapid stary już model i drogi. I ten wyżyłowany silnik 1.0... Jedyny plus, że nowe i że Tobie się podoba :) Wolałbym sto razy nowe Tipo w T-Jet :)

Awatar użytkownika
Fiacik
klubowicz
klubowicz

Post autor: Fiacik » 11 kwie 2019, 17:05

Co do Linei to zarówno do wyglądu i awaryjności nie miałem nigdy uwag.Auto przez 90.000 km nigdy mnie nie zawiodło.Ale porównywanie z Rapidem jest bez sensu bo to auto zupełnie innej generacji i różnice są kolosalne.Co do TIPO- temat przerabiałem i różnica jest też spora choćby w kwestii użytkowania przestrzeni bagażowej , nie mówiąc o cenie ( sedan z t-jetem w podobnej konfiguracji wyposażenia to +10.000zł) .Ja za auto zapłaciłem 64.000zł i w tej cenie mam także 4 lata gwarancji + darmowy pakiet przeglądów i wymiany oleju przez ten okres + 4 koła zimowe z oponami PIRELLI.
Proponuję przejechać się dla porównania Rapidem z salonu z silnikiem jak mój t.j.110KM - na 6 biegu przy szybkości 160 km/godz.w aucie jest prawie zupełna cisza - można spokojnie rozmawiać , a to dla mnie jest ważne bo jeżdżę głównie trasy.
I tu uwaga - nie porównywać z Fabią kombi bo testowałem - ma zupełnie inne wyciszenie i dlatego mam Rapida.
Co do samych osiągów to przyśpieszenie takie jak w T-jet do tego 200Nm momentu i brak turbodziury, auto ciągnie od samego dołu , a spalanie ( lepiej z
T-jetem nie porównywać bo można popaść w kompleksy) - porównywalne z byłą już Lineą.
Choć Linea była wygodna i z przodu i z tyłu to w Rapidzie na tylnych siedzeniach jest widocznie więcej miejsca , może trochę wygodniejsze są w Linei przednie fotele , ale wydaje mi się że to dopiero wyjdzie po dłuższej trasie .Póki co to narazie jestem na etapie dopasowywania fotela do siebie , za to żona bardziej zadowolona bo fotel pasażera ma podnoszenie.
Ciekawostką jest też zabudowane niemal całego spodu auta plastikowymi osłonami - tylko kanał wydechowy i bak nie są zabudowane.
Do tego bardzo prosta obsługa komputera + fajnie grający zestaw audio i 6 głośników +wszystkie szyby elektryczne - wydaje mi się że za tą cenę nie ma na rynku nic lepszego

duskap
klubowicz
klubowicz

Post autor: duskap » 11 kwie 2019, 22:18

Fiacik pisze:
11 kwie 2019, 17:05
Co do Linei to zarówno do wyglądu i awaryjności nie miałem nigdy uwag.Auto przez 90.000 km nigdy mnie nie zawiodło.Ale porównywanie z Rapidem jest bez sensu bo to auto zupełnie innej generacji i różnice są kolosalne.Co do TIPO- temat przerabiałem i różnica jest też spora choćby w kwestii użytkowania przestrzeni bagażowej , nie mówiąc o cenie ( sedan z t-jetem w podobnej konfiguracji wyposażenia to +10.000zł) .Ja za auto zapłaciłem 64.000zł i w tej cenie mam także 4 lata gwarancji + darmowy pakiet przeglądów i wymiany oleju przez ten okres + 4 koła zimowe z oponami PIRELLI.
Proponuję przejechać się dla porównania Rapidem z salonu z silnikiem jak mój t.j.110KM - na 6 biegu przy szybkości 160 km/godz.w aucie jest prawie zupełna cisza - można spokojnie rozmawiać , a to dla mnie jest ważne bo jeżdżę głównie trasy.
I tu uwaga - nie porównywać z Fabią kombi bo testowałem - ma zupełnie inne wyciszenie i dlatego mam Rapida.
Co do samych osiągów to przyśpieszenie takie jak w T-jet do tego 200Nm momentu i brak turbodziury, auto ciągnie od samego dołu , a spalanie ( lepiej z
T-jetem nie porównywać bo można popaść w kompleksy) - porównywalne z byłą już Lineą.
Choć Linea była wygodna i z przodu i z tyłu to w Rapidzie na tylnych siedzeniach jest widocznie więcej miejsca , może trochę wygodniejsze są w Linei przednie fotele , ale wydaje mi się że to dopiero wyjdzie po dłuższej trasie .Póki co to narazie jestem na etapie dopasowywania fotela do siebie , za to żona bardziej zadowolona bo fotel pasażera ma podnoszenie.
Ciekawostką jest też zabudowane niemal całego spodu auta plastikowymi osłonami - tylko kanał wydechowy i bak nie są zabudowane.
Do tego bardzo prosta obsługa komputera + fajnie grający zestaw audio i 6 głośników +wszystkie szyby elektryczne - wydaje mi się że za tą cenę nie ma na rynku nic lepszego
Nie zgodzę się z tym, że Tipo sedan T-Jet jest +10000zł. Absolutnie nie. Jeździłem i Rapidem 1.0, 1.2 i Octavią 1,4. Rapida bym nie kupił. Octavię owszem. Na dodatek LPG nie można sensownie wstawić (dla mnie to istotne) chociaż rekompensuje niskim spalaniem. Najważniejsze jest jednak to, że Rapid to stary model (nowy lada moment wchodzi do sprzedaży) i jest absurdalnie drogi.
Najsensowniejszy wybór to Tipo 1,4 95KM w podstawie :)

Awatar użytkownika
Fiacik
klubowicz
klubowicz

Post autor: Fiacik » 11 kwie 2019, 23:40

Każdemu wolno mieć swoje zdanie w tym temacie i po to jest forum .Co się tyczy następcy Rapida to chyba chodzi Ci o skodę Scala,którą ma też w ostateczności zastąpić Fabię kombi.Niestety ceny będą zaczynały się powyżej 80.000zł,a tu już docieramy się o Octavię .Oba auta mają w tym przedziale cenowym takie same silniki jak moja Rapidka.Wolałem więc kupić auto , o którym wiadomo ,, co go boli" i do tego dużo tańsze
i bardzo praktyczne . Osiągów z Tipo 95 KM
to jednak bym nie porównywał.

pogromcaslaskiej
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 72000
Silnik: 1.4 16v Turbo

Post autor: pogromcaslaskiej » 13 kwie 2019, 9:37

Niestety auto bardzo brzydkie za takie pieniądze to pomyłka, ale to moje odczucie, za to ciekawy silnik i dosyć ekonomiczny, fajne przyspieszenie, autko ma dużo atutów,w rodzinie ostatnio kupili toyote Yaris 1,0 przyspieszenie 16s do 100 to dopiero jest porażka(52000zł), kumpel za to kupił astre 1,4t (125)enjoy pakiet biznes wyprzedaż 2018 za 65000,auto segmentu C sprawdzony silnik czterocylindrowy wygląd jak dla mnie super. FIACIK NIECH SIĘ FAJNIE I BEZAWARYJNIE SPRAWUJE, INFORMUJ NAS NA BIERZĄCO O EKSPLOATACJI TEJ LIMUZYNY - WADY, ZALETY

Awatar użytkownika
Fiacik
klubowicz
klubowicz

Post autor: Fiacik » 13 kwie 2019, 14:14

pogromcaslaskiej pisze:
13 kwie 2019, 9:37
Niestety auto bardzo brzydkie za takie pieniądze to pomyłka, ale to moje odczucie, za to ciekawy silnik i dosyć ekonomiczny, fajne przyspieszenie, autko ma dużo atutów,w rodzinie ostatnio kupili toyote Yaris 1,0 przyspieszenie 16s do 100 to dopiero jest porażka(52000zł), kumpel za to kupił astre 1,4t (125)enjoy pakiet biznes wyprzedaż 2018 za 65000,auto segmentu C sprawdzony silnik czterocylindrowy wygląd jak dla mnie super. FIACIK NIECH SIĘ FAJNIE I BEZAWARYJNIE SPRAWUJE, INFORMUJ NAS NA BIERZĄCO O EKSPLOATACJI TEJ LIMUZYNY - WADY, ZALETY
O gustach się nie dyskutuje - Opla oglądałem , ale spalanie mnie zraziło , a gazu nie chciałem .Toyota Yaris - egzemplarz z silnikiem 1,5 111KM w porównaniu z Rapidem totalna porażka , a cena powala .Miałem okazję jesienią tym pojeździć i w/g mnie parametry silnika niewykorzystane chyba z powodu skrzyni biegów ,
do tego w aucie stanowczo za głośno przy przyspieszaniu i jeździe na trasie .
Na forum oczywiście pozostaję i na pewno od czasu do czasu będę się udzielał , w tym także w kwestii ,,następcy". :)

duskap
klubowicz
klubowicz

Post autor: duskap » 16 kwie 2019, 0:58

Fiacik pisze:
11 kwie 2019, 23:40
Każdemu wolno mieć swoje zdanie w tym temacie i po to jest forum .Co się tyczy następcy Rapida to chyba chodzi Ci o skodę Scala,którą ma też w ostateczności zastąpić Fabię kombi.Niestety ceny będą zaczynały się powyżej 80.000zł,a tu już docieramy się o Octavię .Oba auta mają w tym przedziale cenowym takie same silniki jak moja Rapidka.Wolałem więc kupić auto , o którym wiadomo ,, co go boli" i do tego dużo tańsze
i bardzo praktyczne . Osiągów z Tipo 95 KM
to jednak bym nie porównywał.
Skoda Scala ceny zaczynają się od 65 tys zł z silnikiem 1.0. Już podstawowa wersja ma full na pokładzie jak dla mnie :) Przepaść technologiczna do Rapida (którego w tym miesiącu kończą produkcję). Scala ma większy rozstaw osi, szersza i większa od Rapida wewnątrz w każdym wymiarze (poza bagażnikiem bo na razie nie ma sedana/liftbacka). Poziom bezpieczeństwa o klasę wyższy. Rapid jest już 8 rok na rynku, więc bym go po prostu z tego powodu nie kupił i w tej cenie gdy następca już jest na rynku za te same pieniądze (Linea M-Jet gdy ją kupowałeś chociaż była o 20 tys tańsza niż w roku 2008) ;)

PS>Gdy moja żona wymusiła Lineą takiej Rapidce czołówkę to w niej wywaliło 6 poduszek (w Linei żadna, tylko napinacze), podłużnice przestawiło w poprzek (u mnie jedna miała delikatnie końcówkę przegiętą od zgiętego wzmocnienia) i cały przód z silnikiem przesunęło (w Linei nic)...

Awatar użytkownika
leszek1234
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 140000
Silnik: 1.4 16V Turbo + LPG

Post autor: leszek1234 » 16 kwie 2019, 22:05

Ja tego nie rozumiem. Kolega Adam kupił sobie nowe auto za swoje pieniądze, dokonał przemyślanego wyboru, bo miał swoje kryteria i postawił na to co dla niego było ważne. Pochwalcie koledze auto , no albo powstrzymajcie się jeśli z jakiegoś powodu Wy wybralibyście sobie inne. Przyjdzie czas, kupicie sobie takie jakie będziecie chcieli i będziecie mieli wy...ne na to, że są tacy, którym się to auto nie podoba.

Awatar użytkownika
helletic
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 210000
Silnik: 1.4 8V + LPG

Post autor: helletic » 17 kwie 2019, 11:17

Pozostaje się nie przejmować czyimiś opiniami. Ja nawet niedawno chciałem kupić Citroena Xsara Picasso i także miałbym wy...ne na czyjeś opinie.

Awatar użytkownika
michalexc
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 104000
Silnik: 1.3 multijet

Post autor: michalexc » 17 kwie 2019, 15:01

To zawsze nowe auto i nie ma co dyskutować.Znajomi chwała nawet Dacie bo są nowe. A to że model produkowany od lat to dobrze świadczy o konstrukcji. Chyba olejo zerne silniki z grupy VW są już poprawione więc powinna śmigać. Skoda cały czas jest na czele sprzedaży i z czegoś to wynika. Nie zmienia to faktu że jedyny godny następca Linei to Tipo 😋 Mi się ta Skoda podoba, gratuluję zakupu i mam nadzieję że za rok potwierdzisz nam słuszność zakupu. Widzalem po postach że o Fiata dbałeś więc teraz też nie będzie inaczej.

ODPOWIEDZ