AUX USB w Dynamicu.

Gra muzyka
Phenix
klubowicz
klubowicz
Posty: 344
Rejestracja: 04 cze 2016, 8:30
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2007
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: Phenix »

Też kupiłem. Ale jakość tego kabla i Jacka nie powala przez co dźwięk był strasznie ztłumiony telefon LG g5. Do tego coraz więcej telefonów nie ma gniazda jack 3.5 . I myślę kupić jakiś adapter bluetooth lub wlutować jakiś układ podpięty pod aux dzięki czemu będzie bluetooth wbudowany. Mam telefon bez wejścia jack - samsung, fabryczny adapter usb c - jack jest do bani jakość dźwięku w skali 1-10 jest według mnie 5. Gra to jak by spod koca bez szczegółów i przestrzeni na akg k142. Gdzie telefon LG g5 jest dużo lepszym grajkiem niż samsung s10.
Awatar użytkownika
zibi186
klubowicz
klubowicz
Posty: 1846
Rejestracja: 09 lis 2012, 3:19
Przebieg: 195000
Silnik: 1.4 T-jet + lpg
Rocznik: 2008
Lokalizacja: k / Pszczyny
Podziękował: 336 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: zibi186 »

Phenix pisze: 25 cze 2021, 22:36 Też kupiłem. Ale jakość tego kabla i Jacka nie powala przez co dźwięk był strasznie ztłumiony telefon LG g5. Do tego coraz więcej telefonów nie ma gniazda jack 3.5 . I myślę kupić jakiś adapter bluetooth lub wlutować jakiś układ podpięty pod aux dzięki czemu będzie bluetooth wbudowany. Mam telefon bez wejścia jack - samsung, fabryczny adapter usb c - jack jest do bani jakość dźwięku w skali 1-10 jest według mnie 5. Gra to jak by spod koca bez szczegółów i przestrzeni na akg k142. Gdzie telefon LG g5 jest dużo lepszym grajkiem niż samsung s10.
Myślę , że to nie za sprawą samego kabelka masz złą jakość dźwięku . Przyjrzał bym się urządzeniom , do których jest wpięty . Mi to bangla już długie lata i na jakość nie mogę narzekać , a słoń mi na ucho nie nadepnął 😅 Pozdrawiam 😊
Jufi
klubowicz
klubowicz
Posty: 35
Rejestracja: 04 lip 2019, 8:50
Przebieg: 245000
Silnik: 1.6multijet
Rocznik: 2009
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: Jufi »

U mnie działa bez zarzutów
Phenix
klubowicz
klubowicz
Posty: 344
Rejestracja: 04 cze 2016, 8:30
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2007
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: Phenix »

Urządzenie jest ok bo z słuchawkami gra czysto i głośno. A po tym kablu gra cicho mimo że ustawiam w tel. głos na maxa. Może to wina kiepskiej jakości kabla, kupiłem najtaniej jaki był i może tutaj jest problem... A wy macie lepszy jakości przewód i z tą mamy odmienne zdanie.
Awatar użytkownika
zibi186
klubowicz
klubowicz
Posty: 1846
Rejestracja: 09 lis 2012, 3:19
Przebieg: 195000
Silnik: 1.4 T-jet + lpg
Rocznik: 2008
Lokalizacja: k / Pszczyny
Podziękował: 336 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: zibi186 »

Phenix pisze: 27 cze 2021, 18:30 Urządzenie jest ok bo z słuchawkami gra czysto i głośno. A po tym kablu gra cicho mimo że ustawiam w tel. głos na maxa. Może to wina kiepskiej jakości kabla, kupiłem najtaniej jaki był i może tutaj jest problem... A wy macie lepszy jakości przewód i z tą mamy odmienne zdanie.
Na chłopski rozum - w kabelku nie ma się w zasadzie co zepsuć . Różnice w przekroju przewodu w tym wypadku nie dadzą chyba aż tak wyraźnych różnic w odsłuchu . Nadal utrzymuję , że to nie może być wina kabelka . Spróbuj może podziałać ustawieniami w radiu . Może na korektorze graficznym podciągnij pasmo ? Pozdrawiam 😊
Awatar użytkownika
Gawel
Nowy
Nowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2015, 12:32
Przebieg: 68000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Środa Śl.
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: Gawel »

Mam ten sam problem ze z kabla aux muza gra ciszej niz przy tej samej głośności na radiu, equalizer mam ustawiony + dodatkowo ustawione głośniejsze ustawienie przy aux. Moze być problem u mnie ze wyrwałem przez przypadek kable z kostki i podłączyłem metodą dr.Macajewa, ale działać działa tylko denerwuje słaba jakość. Czy ktoś z was ma schemat tego radia bo u mnie na schemacie jest naklejony rzep i myślałem aby zrobić samemu z większego przekroju kabla.
Awatar użytkownika
zibi186
klubowicz
klubowicz
Posty: 1846
Rejestracja: 09 lis 2012, 3:19
Przebieg: 195000
Silnik: 1.4 T-jet + lpg
Rocznik: 2008
Lokalizacja: k / Pszczyny
Podziękował: 336 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: zibi186 »

Może gra nieco ciszej na AUX niż np radio . Posiadam filmik , na którym widać tą różnicę . Niestety wkleić się tu nie da , więc jeśli ktoś jest ciekaw - piszcie . Mogę przesłać np na what's app . Pozdrawiam 😊
ODPOWIEDZ