AUX USB w Dynamicu.

Gra muzyka
Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Moderator
Przebieg: 129000
Silnik: 1.4 V8 + LPG
Rocznik: 2009
Postawił Piwo;: razy
Otrzymał Piw: razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: Tomek » 02 mar 2019, 22:04

RoboBat pisze:
28 lut 2019, 18:02
Szukam ładowarki pod zapalniczkę która nie będzie powodowała szumów i utraty zasięgu podczas słuchania radia FM. Mam dwie tanie po 12 zł i obie kłócą się z radiem. Ktoś coś?
Wczoraj wieczorem na szybko kupiłem w Auchan ładowarkę Qilive bo potrzebowałem do auta które nie ma jeszcze zabudowanej docelowej ładowarki. Dałem za nią 24 zł. Dziś zrobiłem traskę 600 km. Ten Qilive dzielnie ładował telefon mój i żony, nie powodując żadnych zakłóceń.
Dawno temu miałem Griffina i choć miał pasujący pięknie do naszych zapalniczek kształt, to pamiętam że radio mi zakłucał.

Awatar użytkownika
alvaro
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 132000
Silnik: 1.4 8v + LPG BRC

Post autor: alvaro » 10 kwie 2019, 20:00

@zibi186 do montażu trzeba wyjąć radio żeby podpiąć się pod zmieniarkę? Kupiłem to samo urządzenie co Ty, ono jest zasilane z baterii czy trzeba podpiąć pod zapalniczkę?

Trochę się zakręciłem.... w naszych Lineach trzeba jeszcze dokupić dodatkowy taki kabelek żeby to działało?
https://allegro.pl/oferta/zlacze-aux-in ... o&Myślałem że taki kabelek jest gdzieś z tyłu i tylko wtykam go w końcówkę jack.

Awatar użytkownika
zibi186
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 172000
Silnik: 1.4 T-jet + lpg
Rocznik: 2008

Post autor: zibi186 » 10 kwie 2019, 21:07

alvaro pisze:
10 kwie 2019, 20:00
@zibi186 do montażu trzeba wyjąć radio żeby podpiąć się pod zmieniarkę? Kupiłem to samo urządzenie co Ty, ono jest zasilane z baterii czy trzeba podpiąć pod zapalniczkę?

Trochę się zakręciłem.... w naszych Lineach trzeba jeszcze dokupić dodatkowy taki kabelek żeby to działało?
https://allegro.pl/oferta/zlacze-aux-in ... o&Myślałem że taki kabelek jest gdzieś z tyłu i tylko wtykam go w końcówkę jack.
Tak , dodatkowy kabelek jest potrzebny , wtyczka wchodzi z tylu radia w trójdzielnym , najwyższym polu złącz. Zatem radio trzeba wyciągnąć. Urządzenie ma wbudowany akumulator , ale w aucie zapewne wygodniej jest to podpiąć do zasilania w zapalniczce .

Awatar użytkownika
RoboBat
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 111111
Silnik: 1.4 T-jet 120KM

Post autor: RoboBat » 11 kwie 2019, 20:21

Tomek pisze:
02 mar 2019, 22:04
RoboBat pisze:
28 lut 2019, 18:02
Szukam ładowarki pod zapalniczkę która nie będzie powodowała szumów i utraty zasięgu podczas słuchania radia FM. Mam dwie tanie po 12 zł i obie kłócą się z radiem. Ktoś coś?
Wczoraj wieczorem na szybko kupiłem w Auchan ładowarkę Qilive bo potrzebowałem do auta które nie ma jeszcze zabudowanej docelowej ładowarki. Dałem za nią 24 zł. Dziś zrobiłem traskę 600 km. Ten Qilive dzielnie ładował telefon mój i żony, nie powodując żadnych zakłóceń.
Dawno temu miałem Griffina i choć miał pasujący pięknie do naszych zapalniczek kształt, to pamiętam że radio mi zakłucał.
Dzięki, kupiłem Qilive i jeszcze jedną o dyszkę droższą i obie świetnie się sprawują nie zakłócając radia. Po prostu te tanie chińskie ładowarki poniżej 10 złotych były przyczyną problemów :yellow

ODPOWIEDZ