Opony "wielosezonowe" - czy warto?

CrazyKetchup
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 0
Silnik: kijanka :)
Rocznik: 2018
Postawił Piwo;: razy
Otrzymał Piw: razy

Re: Opony "wielosezonowe" - czy warto?

Post autor: CrazyKetchup » 14 wrz 2018, 10:55

Pokaz mi te testy bo jestem ciekawy.

A które opony dla Seicento zimowe maja klasę A na mokrym bo też jestem ciekawy.

Wysłane z HTC U11

Andre27
Przebieg: 100
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2013

Post autor: Andre27 » 14 wrz 2018, 13:51

Pany mój kolega ma takie opony ,ok smigaja nie ukrywam.....(auto drugie takie w kolo komina a drugie nowa ravka) Ale czy warto?? Jezdzisz duzo?? (nie mowie o przebiegu 10tysiecy rocznie) Cenisz bezpieczenstwo swojej rodziny?? Ja robie miedzy 50-60 tysi rocznie i mam dwa komplety opon i w jednym i w drugim aucie moj ojciec tez tak ma koledzy inni tez tak maja. To jest sprawa indywidualna. Moja rada przemyśl zanim kupisz...?

Morfus
Przebieg: 62000
Rocznik: 2010

Post autor: Morfus » 23 wrz 2018, 19:56

Użytkuje wielosezonowe od lutego tego roku(dębica navigator 2) zarówno w końcówce zimy jak i w gorącym lecie sprawowały się dobrze.
Jeśli ktoś nie mieszka w górach gdzie często leży śnieg mogę polecić wybór tego modelu.

Phenix
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 0
Rocznik: 2007

Post autor: Phenix » 23 wrz 2018, 20:30

Ja kiedyś miałem wielosezonówki i mieszkając na wiosce gdzie odśnieża się drogi żadko, a na podwórku leży często śnieg gdy jadę do pracy ( nie będę wstawać o 4 rano żeby odśnieżyć , normalnie wstaje o 5 dla informacji żartownisi, tyko to robię gdy wracam z pracy). To gdy opony są nowe to jest ok. ale 3 letnie to masakra miałem problem z wyjazdem z garażu a mam porosty wyjazd. Po zmianie opon na letnie i zimowe to problem znikł. Jeśli ktoś mieszka w mieście gdzie drogi są czarne to wielosezonowe są ok. Ale jeśli mieszkasz na wiosce i jedziesz min 10 tyś rocznie cenisz bezpieczeństwo, to kup letnie i zimowe jest dużej ale starcza na dwa razy dłużej i jest bezpieczniej.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ
stoły drewniane