[POLECAM] Motoryzacja Chorzów, ul.Wojska Polskiego

POLECAMY / OSTRZEGAMY
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

[POLECAM] Motoryzacja Chorzów, ul.Wojska Polskiego

Post autor: adamson »

Miła i szybka obsługa. W moim okręgu ten serwis ma, nie wiedzieć czemu, nienajlepszą opinię, dzisiaj tam byłem - wszystko OK. Wymiana oleju po roku (przebieg 16700 km) - koszt 198 zł (olej+filtr+robota?). Wysłuchano moich zgłoszonych usterek (np. trzeszcząca szyba - przyznany nowy mechanizm, praca zawieszenia - bez zastrzeżeń, wymieniona odma). Ogólnie POLECAM i nie potwierdzam nieprzychylnych opinii o tym serwisie. Natomiast informacji nt. samochodu zastępczego nie posiadam, mi nie był narazie potrzebny.
FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
Awatar użytkownika
Rafcio
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 08 gru 2009, 12:07
Przebieg: 106000
Silnik: 1.4 Turbo 120KM
Rocznik: 2013
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 365 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy

Post autor: Rafcio »

Tylko że przy trzeszczeniu szyby nie trzeba wymieniać mechanizmu tylko przesmarować bo tam nie ma wogule smaru, wiem bo to przerabiałem :)
OPEL ZAFIRA TOURER
1.4 Turbo 120KM Benzyna :jazda
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: adamson »

Nie chodzi o samo trzeszczenie, u mnie jest jeszcze wyczuwalny luz
FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
duskap
klubowicz
klubowicz
Posty: 1818
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:46
Przebieg: 113000
Silnik: 1,4 T-Jet+LPG
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Kraków / Bydgoszcz
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Post autor: duskap »

adamson pisze:Nie chodzi o samo trzeszczenie, u mnie jest jeszcze wyczuwalny luz
Gdy szyba trzeszczy i jest wyczuwany luz to wystarczy smarowanie prowadnicy i prawidłowe jej dokręcenie z odpowiednim momentem. Wiem bo to przerabiałem u siebie. Nie trzeba wymieniać sprawnego mechanizmu. Wystarczy dokręcić śruby :ink
Awatar użytkownika
Rafcio
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 08 gru 2009, 12:07
Przebieg: 106000
Silnik: 1.4 Turbo 120KM
Rocznik: 2013
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 365 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy

Post autor: Rafcio »

duskap pisze:
adamson pisze:Nie chodzi o samo trzeszczenie, u mnie jest jeszcze wyczuwalny luz
Gdy szyba trzeszczy i jest wyczuwany luz to wystarczy smarowanie prowadnicy i prawidłowe jej dokręcenie z odpowiednim momentem. Wiem bo to przerabiałem u siebie. Nie trzeba wymieniać sprawnego mechanizmu. Wystarczy dokręcić śruby :ink
Potwierdzam, miałem to samo
OPEL ZAFIRA TOURER
1.4 Turbo 120KM Benzyna :jazda
FASLER
klubowicz
klubowicz
Posty: 46
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:29
Przebieg: 0
Rocznik: 0
Lokalizacja: Katowice

Post autor: FASLER »

Ja mam dość przykre doświadczenia z tym serwisem, z punktu widzenia obsługi jest OK mają tylko jakiś problem z organizacją za pierwszym razem umówiłem się na wizytę czekałem 9 dni, specjalnie załatwiłem urlop ponieważ samochód musiał zostać w serwisie dwa dni. Przyjechałem w umówionym terminie samochód został przyjęty, na drugi dzień przy odbiorze okazało się że samochód nie jest zrobiony ponieważ nie wiedzieli że mechanik, który to miał zrobić ma wolne i nikt nawet mnie nie poinformował o tej sprawie a samochód stał niepotrzebnie w serwisie dwa dni. Umówiłem się kolejny raz, dostałem samochód zastępczy (złe wrażenie zostało zatarte - każdemu zdarzają się wpadki) jednak przy odbiorze kolejne zaskoczenie, reflektor, który był wymontowywany ma porysowane szkło. Za drugim razem telefonicznie umówiłem się na wymianę oleju, czas oczekiwania na wizytę 5 dni, przyjeżdżam w wyznaczonym terminie i znowu niespodzianka, Pan uprzejmie oznajmił mi że nie ma takiego samochodu umówionego i że może mnie umówić na wizytę za 5 dni :red . Osobiście NIE POLECAM.
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: adamson »

Właśnie jestem po wymianie owego mechanizmu podnoszenia szyby i wszystko w porządku , żadnych luzów czy trzeszczenia :) .Natomiast co do organizacji pracy w Motoryzacji też nie mam zastrzeżeń. Byłem umówiony na wtorek, ale okazało się, że mechanik będzie w środę na 12.00 i czy mogę zaakceptować taką zmianę. Nie widziałem problemu, wymiana miała trwać ok. 1,5 h, a po godzinie miałem telefon, że mogę odebrać autko :brawo
FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
FASLER
klubowicz
klubowicz
Posty: 46
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:29
Przebieg: 0
Rocznik: 0
Lokalizacja: Katowice

Post autor: FASLER »

Być może tylko ja miałem takiego pecha dlatego mnie tam już nie zobaczą.
epol
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 21 cze 2010, 12:13
Przebieg: 74
Silnik: 1,3 Multijet
Rocznik: 2008
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Post autor: epol »

Podobnie jak kolega FASLER miałem przykre doświadczenia z tym serwisem. Już w pierwszym tygodniu po zakupie samochodu miałem 4 wizyty gdyż nie potrafili dobrze ustawić alarmu, który najczęściej w środku nocy budził domowników.
Również miałem "przyjemność" przyjechać na omówiona wizytę, która okazała się dla pracowników wielkim zaskoczeniem.
19robertoo64
klubowicz
klubowicz
Posty: 61
Rejestracja: 22 sty 2011, 16:35
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Katowice

Post autor: 19robertoo64 »

Ja tego serwisu aż tak nie pochwale to od dłuższego czasu męcze się z tym serwisem z mozolną usterką szyb, o ktorych wspominałem już na forum w osobnym temacie...
ODPOWIEDZ