Dziura w gazie

Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5140
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 275000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 395 razy
Otrzymał podziękowań: 648 razy

Re: Dziura w gazie

Post autor: smak56 »

radarki pisze:To bardzo przepraszam już nic nie będę pisał. Weźcie pod uwagę że ktoś może mieć taką chorobę jak dysortografia i nie robię tego specjalnie.
Motto w podpisie mpsfc wyraża również mój stosunek do tego typu zachowań.
Twój następny post świadczy jednak, że można.
smak56
* * * *
Obrazek
robert75
klubowicz
klubowicz
Posty: 216
Rejestracja: 23 wrz 2015, 9:37
Przebieg: 178000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2008
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Dziura w gazie

Post autor: robert75 »

Tak to jest. Człowiek zamiast porady otrzyma zjebki.
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Dziura w gazie

Post autor: emmer »

porada? robić wszystko z głową. gdyby nie te problemy z samochodem to ile jeszcze można polatać na tych samych filterkach? Na razie mamy 12 tys. i prawie rok. tak?

prosty temat a ciągnie się już na dwie strony.

1. wyjeździć lpg do końca i zalać gdzieś na normalnej stacji. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
2. wymieniamy filtr, jeżeli drugi jeszcze nie był wymieniany a przebieg duży to wymieniamy dwa. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
3. jedziemy do gazownika żeby posprawdzał ustawienia i samą instalację. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
4. gazownik dupa. szukamy porządnego. Jestem pewien że tu skończymy.
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Dziura w gazie

Post autor: mwas »

Jeśli ktoś moją uwagę przyją jako "zjebki", to sorki i gratuluję interpretacji. Chciałbym zauważyć, że na forum co chwilę otrzymujemy różnego rodzaju porady, ale obowiązuje również coś takiego jak NETYKIETA w którą również wpsiuje się dbałość o czystość i formę przekazu.
Ja rozumiem, że jedni są "dyslektykami", inni "dysortografami" a jeszcze inni "dysgrafami", jednakże starajmy się chociaż trochę, aby ten przekaz był jak najbardziej czytelny dla innych (pomijam kwestię, że na temat w/w "chorób" mam swoje prywatne zdanie, które pozwolę sobie zachować wyłącznie dla siebie). Taka porada: zanim wyślemy post, postarajmy się go najpierw samemu przeczytać ale tak, jakbyśmy czytali to po raz pierwszy i byłoby to napisane przez kogoś innego.
Ja sam orłem z ortografii nie jestem i nigdy nie byłem. Szanujmy się nawzajem, również w taki sposób, aby innym łatwo było odczytać nasz przekaz, a zarazem wykażemy szacunek do naszego, ojczystego języka. Proponuję zakończyć już tą dyskusję, chyba że ktoś chce podzielić się swoją opinią na temat netykiety, czystości przekazu, języka itp, to zapraszam do założenia oddzielnego wątku.
Niniejszym temat uchybień językowych w tym wątku uważam za ZAKOŃCZONY :eot
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
alvaro
klubowicz
klubowicz
Posty: 624
Rejestracja: 15 wrz 2010, 22:30
Przebieg: 205000
Silnik: 1.4 8v + LPG BRC
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Brzeszcze/Babice
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Dziura w gazie

Post autor: alvaro »

emmer pisze:porada? robić wszystko z głową. gdyby nie te problemy z samochodem to ile jeszcze można polatać na tych samych filterkach? Na razie mamy 12 tys. i prawie rok. tak?

prosty temat a ciągnie się już na dwie strony.

1. wyjeździć lpg do końca i zalać gdzieś na normalnej stacji. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
2. wymieniamy filtr, jeżeli drugi jeszcze nie był wymieniany a przebieg duży to wymieniamy dwa. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
3. jedziemy do gazownika żeby posprawdzał ustawienia i samą instalację. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
4. gazownik dupa. szukamy porządnego. Jestem pewien że tu skończymy.
Właśnie tak zamierzam zrobić.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ