WITAM --- mam zamiar kupić linea

Jesteś nowy przywitaj się z nami
Awatar użytkownika
EGON
Posty: 271
Rejestracja: 05 gru 2015, 16:19
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: EGON »

CHCEkupicLINEA pisze: 02 sty 2019, 0:01
EGON pisze: 01 sty 2019, 22:00 Moja do sprzedania krajowa, mały przebieg, nowy gaz. Całą masa części nowych. Wiem że drogo no ale auto jest mocno doinwestowane. Cenę można ponogcjowac jak coś priv. https://www.olx.pl/oferta/fiat-linea-1- ... xWJht.html
wygląda faktycznie ładnie jednak co się stało z tym przebiegiem? podaj mi datę pierwszej rejestracji zobaczę na historii pojazdu co tam słychać.

napisz tutaj lub pw na temat, dwumasy, turbo, klimy, napraw które robiłeś oraz naprawa blacharska (lakier szpachla). oczywiście forum przelece i sie dowiem co robiłes ale to jutro w pracy dopiero jak bedę miał czas
Data 1 rejestracji 20.12.2007 a co się miało stać z przebiegiem ? To jest auto salon polska wszytko jest udokumentowane przebieg 100% oryginał, dwumasa jest nowa chodź na starej jeszcze było można jeździć, turbo jest ori z nim nie było nic robione, lakier i blacharka oryginał auto bezwypadkowe w oryginale, stan idealny lakier bez 1 ryski byłem na zlocie kilka osób może potwierdzić jak wygląda. Do tego dwa kpl kół po 6-7mm. Naprawy w 2018. Amorki przód, łączniki przód, poduszki amortyzatora przód, kpl. filtrów i olejów, poduszka skrzyni,śruba śmierci turbo, świece platyna NGK, tarcze i klocki przód, konserwacja profili zamkniętych, wymiana kierownicy, dwumasa kpl. wymiana (stara do wglądu) plus simeringu, uszczelnenei dekla skrzyni biegów + nowy olej tutela. klocki tył, prawy zacisk tył. Kupując auto u mnie dostajesz kpl. rozrząd w cenie (pasek, rolka, pompa wody, simering, śruba wału) bo kupiłem ale ja już nie będę wymieniał. Pytałeś o klimę jest w pełni sprawna, generalnie nie ma ani 1 rzeczy co by nie działała. Wszytko jest sprawne
Ostatnio zmieniony 02 sty 2019, 9:07 przez EGON, łącznie zmieniany 2 razy.
Fiat Linea Emotion 1.4 T-Jet 2007
Awatar użytkownika
EGON
Posty: 271
Rejestracja: 05 gru 2015, 16:19
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: EGON »

duskap pisze: 01 sty 2019, 23:10 Również mam do sprzedania identycznego T-Jeta Emotion jak ma EGON, lecz moja jest bordowa i rok młodsza.
Zapraszam na PW
Rok hmm mój 12.2007 a twój ?
Fiat Linea Emotion 1.4 T-Jet 2007
Grubyzzz
klubowicz
klubowicz
Posty: 67
Rejestracja: 29 cze 2018, 15:23
Przebieg: 80000
Silnik: 1.4 8V + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Żywiec
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: Grubyzzz »

Ja swoją kupywałem w maju i ta niebieska z 1 linku już wtedy była w ogłoszeniach o ile dobrze pamiętam więc według mnie jak auto się nie sprzedało za taki czas to musi być coś na rzeczy
CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

Otrzymałem nr vin samochodu który jest niedaleko mojego miasta

vin: ZFA32300003092392
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-line ... Bvtiv.html (dla przypomnienia link)

Mógłby ktoś sprawdzić jego pochodzenie, wyposażenie (kierownica, halogeny) czy posiadał takie jak dana wersja oferuje czy nieco mniejsze co byłoby dziwne.

rozważam też zakup od forumowicza któregoś. tutaj barierą jest odległość. mieszkam na mazurach i problem jest z dojazdem (komunikacja). stosowne info roześlę na PW
Awatar użytkownika
Fiacik
klubowicz
klubowicz
Posty: 1300
Rejestracja: 25 wrz 2014, 15:16
Przebieg: 27000
Silnik: 1,0 TSI-110KM
Rocznik: 2019
Lokalizacja: Żywiec
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: Fiacik »

Jeżeli chcesz kupić dobre auto to nie patrz na odległość - masz gotowe oferty od forumowiczów , dla których Linea to niemal członek rodziny , zadbany ,
wypieszczony i wychuchany , a bywa że i na okres zimy trzymany pod kocem .Dodatkowo raczej pewna historia napraw , które na ogół były dokonywane
po szerokich konsultacjach na forum . Weryfikację stanu technicznego, którą polecam w kwestii zakupu bardzo prosto można przeprowadzić za kilka złociszów na stacji diagnostycznej a konieczność przejażdżki obowiązkowa . Lepiej kupić pewne auto ponieść koszty i kłopoty dojazdu , a nawet wyższej ceny niż
potem przeklinać i pluć sobie w brodę ,, ale się k...... dałem nabrać " . panic
Dla mnie to i różnica w przebiegu też jest istotna .
Życzę mądrego wyboru . :)
Piękna kobieta to niezbędny element wyposażenia pięknego auta :)
CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

narazie bym chciał wyjaśnić czy ten samochód miał wielofunkcyjna kierownice i przeciwmgielne tak jak to mówi wersja dynamic. później będę podejmował decyzje.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2019, 0:37 przez CHCEkupicLINEA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: adamson »

CHCEkupicLINEA pisze: 02 sty 2019, 23:42 narazie bym chciał wyjaśnić czy ten samochód miał wielofunkcyjna kierownice i ledy tak jak to mówi wersja dynamic
O ledach w wersji dynamic pierwsze słyszę :pomysli
FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

poprawiłem. miało być przeciwmgielne
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: adamson »

Ok, ok :)
FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
skory85
klubowicz
klubowicz
Posty: 1352
Rejestracja: 16 paź 2016, 23:50
Przebieg: 173000
Silnik: 1.4 V8+lpg
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Sławków
Podziękował: 477 razy
Otrzymał podziękowań: 141 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: skory85 »

Sprawdzałem w eper i niby jest pokazane, że ma światła przeciwmgłowe. Co do kierownicy nie było jej pokazane...
Fiat 125p, Polonez Atu, Fiat Palio, Fiat Cinquecento, Fiat Punto II no i Linijka i czarny pug 308 II sw
CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

reasumując. fiat z okolic mojego miasta miał przeciwmgłowe. jednak zderzak został na pewno po kolizji wymieniony i swiatełka poszły baj baj. ktos jeszcze musiał "ukryć" włącznik od nich. wymiana przycisku lub całość nowa. poduszka jest plastik bo za pewne wystrzeliła. jednak patrząc na śruby (jest kilka fotek) wyglądają na nieruszane.
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: adamson »

Kierownica coś mi nie pasuje, powinna mieć sterowanie radia w wersji dynamic, mogła być wymieniona po odpaleniu poduchy i stąd też brak halogenów, bo ktoś wymienił zderzak na taki z zaślepkami :pomysli.
FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

dokładnie powoli tak samo uważam. ostatnio byłem na oględzinach fiata tipo rocznik 2017. miał halogeny, ale nie miał włącznika. sprzedawca twierdził, że w fabryce za bardzo się zagalopowali i wstawili za dużo. oczywiście telefon do kilku aso i nie ma takiej możliwości.

to ogłoszenie
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-tipo ... zNy2V.html
samochód jechał. skręcał, hamował. aha.....miał jeszcze szpachli na prawym tylnym nadkolu w ilości 2000 jednostek, a w niektórych miejscach miernik nie wykrywał blachy.
Grubyzzz
klubowicz
klubowicz
Posty: 67
Rejestracja: 29 cze 2018, 15:23
Przebieg: 80000
Silnik: 1.4 8V + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Żywiec
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: Grubyzzz »

CHCEkupicLINEA pisze: 03 sty 2019, 0:55 dokładnie powoli tak samo uważam. ostatnio byłem na oględzinach fiata tipo rocznik 2017. miał halogeny, ale nie miał włącznika. sprzedawca twierdził, że w fabryce za bardzo się zagalopowali i wstawili za dużo. oczywiście telefon do kilku aso i nie ma takiej możliwości.

to ogłoszenie
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-tipo ... zNy2V.html
samochód jechał. skręcał, hamował. aha.....miał jeszcze szpachli na prawym tylnym nadkolu w ilości 2000 jednostek, a w niektórych miejscach miernik nie wykrywał blachy.
no i to są właśnie te perełki z zachodu z tą linijką niebieską pewnie będzie podobnie . No niestety jak chcesz mieć dobre auto i chcesz wiedzieć czym jeździsz musisz kilka złotych dołożyć
Awatar użytkownika
EGON
Posty: 271
Rejestracja: 05 gru 2015, 16:19
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: EGON »

Kolego CHCEkupicLINEA widzę że szukasz bezwypadkowego i bez kombinacji, to takie będą raczej tylko krajowe (jak np. mój) ale to moim zdaniem dopiero połowa drogi do sukcesu. Bo równie ważne jest czy było serwisowane i dbane na bieżąco. Weź pod uwagę że nowego Fiata Linea kupowali zazwyczaj ludzie starsi a kupowali nowy by nie naprawiać. Zależy jeszcze czego oczekujesz bo znaleźć ładna sztukę zwłaszcza Emotion nie będzie prosto.
Fiat Linea Emotion 1.4 T-Jet 2007
ODPOWIEDZ