Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Awatar użytkownika
karol_zydek
klubowicz
klubowicz
Posty: 258
Rejestracja: 04 mar 2011, 18:17
Przebieg: 170000
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Dęblin, Radzionków
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: karol_zydek »

myślę że aż tak źle nie będzie tym bardziej że z tyłu jest przesadnie tych chromów na tej klapie :P ale Tomku obiecuję że przemyślę Twoją sugestię ;)

-- 9 lut 2017, o 09:20 --

Bez tego chromowanego "LINEA" było by o niebo lepsze ( tak mi się wydaje)
Pzdro Karol
Awatar użytkownika
Fiacik
klubowicz
klubowicz
Posty: 1299
Rejestracja: 25 wrz 2014, 15:16
Przebieg: 27000
Silnik: 1,0 TSI-110KM
Rocznik: 2019
Lokalizacja: Żywiec
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: Fiacik »

Jeżeli z przodu będą chromy to tył będzie łyso wyglądał.A mówiąc szczerze to raczej wszystkim bardziej podoba się tył po liftingu ,tym bardziej że producenci kazują sobie za chromy słono dopłacać.
Piękna kobieta to niezbędny element wyposażenia pięknego auta :)
Awatar użytkownika
leszek1234
klubowicz
klubowicz
Posty: 2146
Rejestracja: 25 lis 2012, 19:32
Przebieg: 200000
Silnik: 1.4 16V Turbo + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: blisko Rybnika
Podziękował: 306 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: leszek1234 »

Tomek pisze:Każdy robi jak lubi, i jak mu się podoba, ale trzeba brać pod uwagę że po takiej zmianie tylko przodu Linea będzie wyglądać jak skundlony składak..
No tak, ale teraz znów od nowa załatwiać akceptację żony na niezmienianie... :ryczy

A tak poważnie proponuję zrobić dokumentację fotograficzną zmiany z myślą o przyszłym kupującym, który normalnie nie uwierzy w taką zamianę bez dzwona. Też taki zderzak bardziej mi się podoba :ok)
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: mwas »

Wszystko to kwestia gustu a o tym dyskutować nie będziemy :ink Zamienić zderzak można, bo da się, jeśli kwestia kosztów będzie dla zmieniającego akceptowalna, to spoko - jego decyzja, jego portfel :ink A do kupienia jest sporo, bo zderzak plus całe "uzbrojenie", czyli kratki, grille itd. (niestety nie pasują ze starej do nowej) a wiem, że te durne, chromowane kratki kosztują koszmarne pieniądze :oj
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
karol_zydek
klubowicz
klubowicz
Posty: 258
Rejestracja: 04 mar 2011, 18:17
Przebieg: 170000
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Dęblin, Radzionków
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: karol_zydek »

Fiacik pisze:Jeżeli z przodu będą chromy to tył będzie łyso wyglądał.A mówiąc szczerze to raczej wszystkim bardziej podoba się tył po liftingu ,tym bardziej że producenci kazują sobie za chromy słono dopłacać.
Jeśli dodamy chromowane listwy pod oknami to myślę że nie będzie to źle wyglądać, a zawsze można dodać listwę chromowaną na klapę ;) klapy po lifcie nie chcę bo nie pasuje ona moim zdaniem do linki.

-- 9 lut 2017, o 10:26 --
leszek1234 pisze:
Tomek pisze:Każdy robi jak lubi, i jak mu się podoba, ale trzeba brać pod uwagę że po takiej zmianie tylko przodu Linea będzie wyglądać jak skundlony składak..
No tak, ale teraz znów od nowa załatwiać akceptację żony na niezmienianie... :ryczy

A tak poważnie proponuję zrobić dokumentację fotograficzną zmiany z myślą o przyszłym kupującym, który normalnie nie uwierzy w taką zamianę bez dzwona. Też taki zderzak bardziej mi się podoba :ok)
Samochód nie jest na sprzedaż. Za bardzo o niego dbam i zawsze wszystko wymieniam na czas a nawet przed czasem żeby teraz sprzedać je za bezcen.... poza tym fiatowski silnik jest nie do zaj...... więc po co zmieniać ;)
Pzdro Karol
Awatar użytkownika
daniczer
klubowicz
klubowicz
Posty: 386
Rejestracja: 14 gru 2013, 12:54
Przebieg: 203000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Piła
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: daniczer »

Hmmm wymiana zderzaka na ten po lifcie spoko pomysł , ładny ten po lifcie , ale kiedyś i tak sprzedasz linkę prędzej czy później bo ślubu z nią nie brałeś , i taki kupujący nie uwierzy w to ze wymieniłeś bo miałeś kaprys. Ja tez widziałem już rożne tłumaczenia sprzedających np . a wie pan zderzak maska i błotnik nowy bo zona wjechała w zaspę hehehehe ( a w zaspie chyba łoś spał ) . Ty możne masz dobre intencje ale ty 1/100 :-) reszta doszuka się krętactwa . Taka akcja ma tylko uzasadnienie jak połamiesz oryg. zderzak i wtedy to możesz zmieniać . Szkoda $$$$$
Awatar użytkownika
ślimak
Administrator
Administrator
Posty: 3805
Rejestracja: 03 gru 2009, 21:39
Przebieg: 7000
Silnik: 2.0 HYBRID
Rocznik: 2022
Lokalizacja: Bytom
Podziękował: 623 razy
Otrzymał podziękowań: 468 razy
Kontakt:

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: ślimak »

Ja tam powiem - FAJNIE. Niech kolega działa. Jak ma czas i chęć to dlaczego nie. Bo jaki świat byłby smutny gdybyśmy mieli wszyscy takie same kobiety ;)
88=))
Awatar użytkownika
Kuzyn_z_Sosnowca
klubowicz
klubowicz
Posty: 6771
Rejestracja: 09 gru 2009, 7:34
Przebieg: 145000
Silnik: T-Jet z gazem
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: Kuzyn_z_Sosnowca »

Porobi fotki z wymiany, lub zatrzyma stary zderzak na czas sprzedaży i będzie git.
Awatar użytkownika
karol_zydek
klubowicz
klubowicz
Posty: 258
Rejestracja: 04 mar 2011, 18:17
Przebieg: 170000
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Dęblin, Radzionków
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: karol_zydek »

daniczer pisze:Hmmm wymiana zderzaka na ten po lifcie spoko pomysł , ładny ten po lifcie , ale kiedyś i tak sprzedasz linkę prędzej czy później bo ślubu z nią nie brałeś , i taki kupujący nie uwierzy w to ze wymieniłeś bo miałeś kaprys. Ja tez widziałem już rożne tłumaczenia sprzedających np . a wie pan zderzak maska i błotnik nowy bo zona wjechała w zaspę hehehehe ( a w zaspie chyba łoś spał ) . Ty możne masz dobre intencje ale ty 1/100 :-) reszta doszuka się krętactwa . Taka akcja ma tylko uzasadnienie jak połamiesz oryg. zderzak i wtedy to możesz zmieniać . Szkoda $$$$$
Za auto płaciłem 58tysi teraz bym dostał za nie 16.000zł... W aucie się nic nie psuje i wszystko jest sprawne. Jak będę je sprzedawał za kilka/ kilkanaście lat to na złomowisku nie będą pytać czy bity czy nie... po prostu je zezłomuję :)
a tak na poważnie to przecież widać po otwarciu maski że wszystko proste i nic nie było robione :) myślę że autko odmłodnieje trochę :)
Pzdro Karol
Awatar użytkownika
temp
klubowicz
klubowicz
Posty: 132
Rejestracja: 12 lis 2016, 22:52
Przebieg: 108000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Kto wie gdzie taki zderzak można dostać

Post autor: temp »

Jak kogoś interesuje mieszanka stary przód + nowy tył, to można kupić :zlośnik
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-linea-ID6yK2gl.html
ODPOWIEDZ