Blokowanie się klamki kierowcy od środka

Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6940
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 402 razy
Otrzymał podziękowań: 944 razy
Kontakt:

Re: Blokowanie się klamki kierowcy od środka

Post autor: mwas »

Coś masz pechowy ten egzemplarz... męcz ASO z każdą przypadłością, póki auto na gwarancji. Jak ASO nie będzie chciało reagować - FAP :!
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
marco53
klubowicz
klubowicz
Posty: 102
Rejestracja: 31 paź 2013, 16:09
Przebieg: 160000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Kowal (kujawsko-pomorskie)
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Blokowanie się klamki kierowcy od środka

Post autor: marco53 »

Zervos
Wcześniej miałem: Pandę 1.1, Punto Evo 1.4, Doblo 1.6 MJ, Ducato 2.3 MJ i zadowolony kupiłem Lineę... wszystko prysło :)
Post Na
Ja kupiłem samochód z wtórnego rynku. Po niespełna dwóch miesiącach załamka - wszystko nie tak, brak mocy, na liczniku prawie na stałe zagościła kontrolka "check engine".
Krok po kroku zacząłem go poznawać i przede wszystki uczyć się go - FORUM było dla mnie kopalnią wiedzy.
Każdy samochód jest inny.... ba nawet każdy egzemplarz jest inny.

Musisz doszykować go tak dla siebie.. poznać jego chimery, nauczyć jak go traktować. To może przyjdzie ten dzień gdy tak jak ja stwierdzisz że to fajne autko nabierzesz zaufania i wróci dobre zdanie na temat fiatów - tego Ci życzę :jazda
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Blokowanie się klamki kierowcy od środka

Post autor: emmer »

koledzy maja rację. dopóki masz gwarancję to męcz lebiedy niech naprawiają + do tego wymuś sobie samochód zastępczy na czas naprawy a o każdej jakiejś krzywej minie serwisantów informuj FAP. może zmień ASO jeżeli masz taką możliwość

na moim przykładzie Ci powiem że dopóki serwisowałem samochód w ASO to miałem go chęć spalić. od kiedy olałem gwarancję jeszcze przed jej upływem zacząłem sam, ze znajomym mechanikiem, z ogromą pomocą tego forum doprowadzać łąjdaczkę do ładu. zdarzają się jakieś awarie ale w dzisiejszych czasach nie ma już wiecznych samochodów. musisz zmienić podejscie do sprawy bo szkoda nerwów
Zervos
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2014, 10:11
Przebieg: 23000
Silnik: 1.3 MultiJet
Rocznik: 2013

Blokowanie się klamki kierowcy od środka

Post autor: Zervos »

Auto podszykuje sobie odpowiednio, wymieniam tapicerkę na skórzaną, wzmacniam plastiki, trochę go podrobię, szkoda mi teraz sprzedawać, w sumie najważniejsze cechy posiada, dobre trzymanie się drogi, bardzo dobre jak na ta klasę caraudio i sztywne zawieszenie, w miarę rozsądny silnik i przede wszystkim oszczędny, tak go spalić od razu... może nie, jeszcze nie teraz :) heheh
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Blokowanie się klamki kierowcy od środka

Post autor: emmer »

łączenia plastików możesz spróbować popsikać silikonem w sprayu - może się uda
ODPOWIEDZ