Jakiej jakości jest lakier w moim Fiacie rocznik 2012

Awatar użytkownika
Staszek
klubowicz
klubowicz
Posty: 66
Rejestracja: 28 sie 2013, 11:57
Przebieg: 42000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2012
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Jakiej jakości jest lakier w moim Fiacie rocznik 2012

Post autor: Staszek »

@Leszek: przepraszam, zapieniłem, chciałem, Ci to napisać po 30 min. ale forum kręciło strzałkowym kółkiem 2 dni. Już mi spadło do normalnego poziomu, co lepsze chciałem Ci ten sam dowcip zacytować :) Zapieniłem, bo Kierowca Forda miał te same argumenty ale o ile w życiu nie mam zbytnich zdolności do czynności administracyjnych i czytania "gwiazdek" w pismachto tym razem jakiś przebłysk miałem i zadbałem o to by potwierdzili prędkość - film jest skompresowany, jak go oglądam to też mam wrażenie że od wjazdu na lewy pas silnik dostał podtlenek na rozwiercone cylindry i odpalono rakiety wspomagające ale to efekt usunięcia klatek czy cuś. 1 koma 4 tak nie pociągnie :) Jestem pewien, że miałem poniżej 50 i to mam dodatkowo na piśmie.
Ale szczerze przepraszam za pianę :pivo
Mam żal do mojego ubezpieczyciela, który z uwagi na nowe przepisy został wskazany do reprezentowania mnie przezd ubezpieczycielem Sprawcy. Zaniżyli kwotę szkody całkowitej do rocznika 2008 o przebiegu >100k, po zdecydowaniu się wobec tego na naprawę bezgotówkową zanizyli kwotę na naprawę, jak zaskarżyłem sprawę drugiej opony to oedbrali mi auto zastepcze etc, etc, etc...
Nerwy bananevil
@ KrazyKetchup Na bank jest, myśmy ostatecznie tego nie wymienili? Miałem podobne jaja z lakierem, ale dzięki Twoim postom pierwszy rok zapindalałem z chusteczkami do du... a teraz jakby się utwardził i kaka nie szkodzi. If1=none podam Ci jak odzyskam dowód R.
ODPOWIEDZ