Teraz jest 30 mar 2017, o 02:47

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dziura w gazie
PostNapisane: 19 kwi 2016, o 21:56 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 245 razy
Otrzymał Piw: 347 razy
radarki napisał(a):
To bardzo przepraszam już nic nie będę pisał. Weźcie pod uwagę że ktoś może mieć taką chorobę jak dysortografia i nie robię tego specjalnie.

Motto w podpisie mpsfc wyraża również mój stosunek do tego typu zachowań.
Twój następny post świadczy jednak, że można.

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   199000   Silnik:   1.3 multijet   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 20 kwi 2016, o 09:58 
Spoko gość
Spoko gość

Postawił Piwo : 0 raz
Otrzymał Piw: 2 razy
Tak to jest. Człowiek zamiast porady otrzyma zjebki.

Zobacz profil   Przebieg:   145800   Silnik:   1.4 8V   Rocznik:   2008    

PostNapisane: 20 kwi 2016, o 10:46 
Administrator
Administrator

Postawił Piwo : 45 razy
Otrzymał Piw: 144 razy
porada? robić wszystko z głową. gdyby nie te problemy z samochodem to ile jeszcze można polatać na tych samych filterkach? Na razie mamy 12 tys. i prawie rok. tak?

prosty temat a ciągnie się już na dwie strony.

1. wyjeździć lpg do końca i zalać gdzieś na normalnej stacji. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
2. wymieniamy filtr, jeżeli drugi jeszcze nie był wymieniany a przebieg duży to wymieniamy dwa. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
3. jedziemy do gazownika żeby posprawdzał ustawienia i samą instalację. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
4. gazownik dupa. szukamy porządnego. Jestem pewien że tu skończymy.

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   181000   Silnik:   1.4 T-Jet + LPG   Rocznik:   2008    

PostNapisane: 20 kwi 2016, o 10:51 
Administrator
Administrator

Postawił Piwo : 247 razy
Otrzymał Piw: 350 razy
Jeśli ktoś moją uwagę przyją jako "zjebki", to sorki i gratuluję interpretacji. Chciałbym zauważyć, że na forum co chwilę otrzymujemy różnego rodzaju porady, ale obowiązuje również coś takiego jak NETYKIETA w którą również wpsiuje się dbałość o czystość i formę przekazu.
Ja rozumiem, że jedni są "dyslektykami", inni "dysortografami" a jeszcze inni "dysgrafami", jednakże starajmy się chociaż trochę, aby ten przekaz był jak najbardziej czytelny dla innych (pomijam kwestię, że na temat w/w "chorób" mam swoje prywatne zdanie, które pozwolę sobie zachować wyłącznie dla siebie). Taka porada: zanim wyślemy post, postarajmy się go najpierw samemu przeczytać ale tak, jakbyśmy czytali to po raz pierwszy i byłoby to napisane przez kogoś innego.
Ja sam orłem z ortografii nie jestem i nigdy nie byłem. Szanujmy się nawzajem, również w taki sposób, aby innym łatwo było odczytać nasz przekaz, a zarazem wykażemy szacunek do naszego, ojczystego języka. Proponuję zakończyć już tą dyskusję, chyba że ktoś chce podzielić się swoją opinią na temat netykiety, czystości przekazu, języka itp, to zapraszam do założenia oddzielnego wątku.
Niniejszym temat uchybień językowych w tym wątku uważam za ZAKOŃCZONY :eot

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   144444   Silnik:   1.4 8v   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 22 kwi 2016, o 01:55 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 14 razy
Otrzymał Piw: 2 razy
emmer napisał(a):
porada? robić wszystko z głową. gdyby nie te problemy z samochodem to ile jeszcze można polatać na tych samych filterkach? Na razie mamy 12 tys. i prawie rok. tak?

prosty temat a ciągnie się już na dwie strony.

1. wyjeździć lpg do końca i zalać gdzieś na normalnej stacji. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
2. wymieniamy filtr, jeżeli drugi jeszcze nie był wymieniany a przebieg duży to wymieniamy dwa. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
3. jedziemy do gazownika żeby posprawdzał ustawienia i samą instalację. - pomogło? ok. nie pomogło? to dalej
4. gazownik dupa. szukamy porządnego. Jestem pewien że tu skończymy.

Właśnie tak zamierzam zrobić.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Zobacz profil   Przebieg:   74000   Silnik:   1.4 8v + LPG BRC   Rocznik:   2009    

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2