LKP zdobyło Wołgograd

Gdzie byłem,którędy jechałem...
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6929
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 940 razy
Kontakt:

LKP zdobyło Wołgograd

Post autor: mwas »

W związku z tym, że ślimakowi i mnie trafiła się okazja wyprawy do Wołgogradu na mecz reprezentacji Polski z Japonią na mistrzostwach świata w piłce nożnej, postanowiliśmy skrzętnie skorzystać z tej możliwości :luzak Temperatura na miejscu 43 st C, atmosfera gorąca, klimat na meczu niesamowity a podczas odśpiewywania hymnu łzy same cisnęły się na oczy :luzak Gry reprezentacji komentował nie będę, bo to każdy widział w TV :ink Natomiast klimatu panującego na miejscu po prostu nie da się opisać :luzak Serdeczność Rosjan i Japończyków robiła ogromne wrażenie :luzak Do tego pyszne jedzenie, zimne piwko no i oczywiście - Rosja jest wielka, więc tam wszystko musi być wielkie :lacha A pomniki w szczególności... :ryczy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
ślimak
Administrator
Administrator
Posty: 3804
Rejestracja: 03 gru 2009, 21:39
Przebieg: 7000
Silnik: 2.0 HYBRID
Rocznik: 2022
Lokalizacja: Bytom
Podziękował: 623 razy
Otrzymał podziękowań: 468 razy
Kontakt:

Re: LKP zdobyło Wołgograd

Post autor: ślimak »

Dokładnie jak MWAS pisze. Wszystko wielkie i daleko. Odległości mierzone w minutach lotnisko->hotel 30 minut, hotel->stadion 30 minut. Coś dalej to w środa w lewo i dwa strzały z łuku :ryczy .
Wycieczka w 99,99% udana ta jedna setna to spotkanie z Naszą reprezentacją na lotnisku - 3 minuty i 25 m i gadamy z nimi(organizator).
Atmosfera - nie do opowiedzenia - to trzeba przeżyć.
Stadion wielki zresztą jak wszystko no i pomnik Mateczki Rosji na Kurhan Mamaja... Kurw...robi wrażenie :-<<

Do tego cała Nasza eskapada zorganizowana i opłacona przez VISA i prowadzona przez przedstawicieli.

Tekst który utkwił mi w głowie "Witamy na Wołgogradzie" w języku Rosyjskim...Ehh :ink

Jeszcze jedno, dzień wcześniej spotkaliśmy się z MIREKS-em w Warszawie . Mirek dziękuję za odbiór z lotniska... i za spotkanie

Dodam od siebie (w sumie uzupełnię) o kilka zdjęć
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
88=))
ODPOWIEDZ