Telefon

Różnosci
Awatar użytkownika
Fiacik
klubowicz
klubowicz
Posty: 1298
Rejestracja: 25 wrz 2014, 15:16
Przebieg: 27000
Silnik: 1,0 TSI-110KM
Rocznik: 2019
Lokalizacja: Żywiec
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy

Re: Telefon

Post autor: Fiacik »

Emmer - 2 miesiące temu przedłużyłem umowę z T-Mobile .Zanim to zrobiłem to sobie dobrze przetestowałem Play-a ,o Orange nie chcę słyszeć bo wcześniej zaleźli mi za skórę.
W ramach umowy z T-Mobile mam: 2 telefony + po 250MB internetu ,rozmowy na komórki i stacjonarne bez limitu + po 30 min gratis rozmów na zagraniczne komórki + po 30 min gratis odbiór z komórek zagranicznych /dotyczy to także rozmów z polskimi komórkami za granicą/.To mnie kosztuje po 40zł brutto od aparatu,przy czym swój internet/bo nie potrzebuję/ przerzuciłem na telefon żony.Dodatkowo mam internet domowy 40GB i 80Mbit / praktycznie nie do wykorzystania/ + ruter wielkości małego telefonu z ładowarką /za 1 zł/ ,z podtrzymaniem baterii ok.10godz.za 60zł.Łacznie więc płacę 140zł ,ale jak chce to biorę laptopa i ruter do kieszeni i mam wszystko co chcę i gdzie chce ,czy trzeba więcej?
Piękna kobieta to niezbędny element wyposażenia pięknego auta :)
Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: 10 sty 2010, 21:26
Przebieg: 131000
Silnik: 1.4 V8 + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 320 razy
Otrzymał podziękowań: 346 razy

Re: Telefon

Post autor: Tomek »

emmer pisze:
Tomek - ja wbrew powyższemu jestem bardzo zadowolony z Play. Jednak na obecną chwilę nie potzrebuję nowego telefonu i tych opcji za które buliłem prawie 100 zł miesięcznie. dlatego zmieniam na coś dużo tańszego i bez kagańca na roku czy dwa
Też mam nadzieję być zadowolonym... teraz ostatnie moje dni u "starego" operatora, a 18.03 przekładam kartę, i się zacznie Play.
W Plusie byłem od 1997 roku, i po tych 18nastu latach nie byli w stanie nic sensownego mi zaproponować.
W Play wziąłem abonament rodzinny z trzema kartami SIM, bez limitów, i z kupą internetu, a i tak będę płacił mniej niż połowę obecnych rachunków. Numer oczywiście zostaje cały czas ten sam.

P.S. Odnośnie nju... to ja też jestem jednym z tych, co mają uczulenie na telekomunikację polską... choćby dopłacali, to nie chcę mieć nic wspólnego z nimi :zlośnik
Swojego czasu zastanawiałem się na Virgin Mobile, a ofertę mają zbliżoną do nju. Kupiłem nawet na próbę starter, i wszystko bezproblemowo chodziło.
Phyt0n
klubowicz
klubowicz
Posty: 112
Rejestracja: 05 lut 2015, 19:19
Przebieg: 0
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Telefon

Post autor: Phyt0n »

Emmer: ja nie mam playa - za to moja zona jest tam od dwoch lat i pisze o jej problemach ...

ja korzystam z dwoch kart prepaid T-Mobile (17 lat) + Orange Free na Karte (pare miesiecy, wczesniej mBank mobile ale w listopadzie'14 zakonczyli dzialanosc) w jednym telefonie Dual Sim i na szczescie zawsze albo na jednej albo na drugiej jest zasieg ...
telefony mamy z zona tego samego producenta (Lenovo), wielkosci (4.7") i roku modelowego (koniec 2013) wiec mozemy porownac zasieg jej playowych 4 skoczni do moich dwoch osobnych ... no i play wychodzi gorzej w tym porownaniu ...
armen10
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2018, 10:10
Przebieg: 209234
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2007
Kontakt:

Re: Telefon

Post autor: armen10 »

Jaka jest teraz najlepsza oferta ?
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6929
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 940 razy
Kontakt:

Re: Telefon

Post autor: mwas »

Play'a omijam szerokim łukiem natomiast od ładnych paru lat używam Nju Mobile :luzak Nie miałem lepszej oferty :luzak Fakt - jest to bez telefonu, ale ten można zdobyć z innych źródeł przy podobnym finansowaniu :ink A w Nju za dwa numery bez limitów połączeń, SMSów i MMSów plus transfer danych 50 GB liczony wspólnie na oba numery, rachunek miesięczny nie przekracza 48 zł :luzak
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
ODPOWIEDZ