Teraz jest 29 kwi 2017, o 23:18

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: UWAGA!!!! GANINEX KATOWICE
PostNapisane: 13 sie 2013, o 00:25 
Nowy
Nowy

Postawił Piwo : 0 raz
Otrzymał Piw: 0 raz
Witam wszystkich forumowiczów.
Chciałem opisać mój problem z firmą Ganinex Katowice.
Mianowicie 1 lutego 2013 roku złożyłem w tej firmie zamówienie na Jeepa Wranglera, przy składaniu zamówienie ustaliłem ze sprzedawcą wyposażenie dodatkowe w postaci, chlapaczy, wyciągarki schowanej w zderzaku, pałąka na zderzak z reflektorami dalekosięznymi, bagażnik wyprawowy plus na bagazniku reflektory dalekosięzne i robocze, dwa po bokach samochodu oraz jeden z tyłu.
Oczywiście umowa podpisana zaliczka wpłacona, plus obietnica salonu że na bieżąco będą informować o terminie dostawy samochodu.
Po miesiącu ciszy z ich strony, zadzwoniłem i dowiedziałem się że model na którego zlozyłem zamówienie przez najbliższy okres nie będzie produkowany bo w tej chwili odbywa się produkcja wersji limitowanej i mogę zakupić wresję limitowaną w tej samej cenie trochę bogatszą od zamówionej o skórzane siedzenie i inne przetłoczenia na masce silnika. Pomyślałem miesiąc w tą czy w tą już mnie nie zbawi, odbiór samochodu w czerwcu.
Oczywiście w czerwcu pan z salonu zaczął opowiadać bajki, czyli samochód już zszedł z produkcji, już płynie , już jest w Niemczech i już jedzie na lawecie tylko jakoś nie mógł dojechać bo dopiero pojawił się salonie w pierwszych dniach sierpnia.
Jak pisałem wcześniej przy składaniu zamówienie na samochód zamówiłem dodatkowe doposażenie. gdzie jak się okazało oprócz bagażnika wyprawowego i trzech lamp roboczych nic więcej nie byli panowie w serwisie w stanie zamontować bo po prostu tych elementów nikt wcześniej nie zamówił. Dopiero po mojej interwencji po upływie tygodnia pojawiły się części i mogłem podstawić auto do serwisu.
Niestety z braku czasu nie mogłem pojechać osobiście i samochód odbierał syn.
To co zobaczyłem wieczorem podniosło mi dość mocno ciśnienie. mianowicie bagażnik wyprawowy krzywo zamontowany, chlapacze jako tako, poza przednim lewym który jest krzywo i wystaje na zewnątrz, wyciągarka nie schowana w zderzaku tylko na zewnątrz zderzaka i jeszcze w sposób chamski powycinane otwory w zderzaku, oczywiście wyciągarka miała mieć linę syntetyczną a ma stalową. Oczywiście panowie serwisanci starali się za wszelką cenę zamontować reflektory dalekosiężne które miały być na pałąku a że wyciągarkę ulokowali tam gdzie ulokowali ( bez konsultacji ze mną) pałąk się nie mieścił i reflektory wcisnęli na siłe obok wyciągarki, tak że świeciły zaraz przed zderzak nawet nie ma możliwości regulacji bo jeden z reflektorów opiera się o przekładnię wyciągarki. Jak by tego było mało, przełączniki do świateł instalowane na przednim lewym słupku nawet nie są w linii prostej, chyba elektryk ma zeza. A co najważniejsze, jak wszystkim wiadomo reflektory dalekosiężne muszą działać ze światłami drogowymi a pan elektryk z ganinexu po prostu podłączył je do akumulatora. Dodatkowo jeszcze zauważyłem że dach od strony pasażera jest chyba krzywo zainstalowany, bo ramka z drzwi ma poobijany lakier i szlag trafił uszczelkę. Nie wspomnę o pozostawionym syfie w samochodzie i karoserii pomazanej smarem.
Wysłałem do ganinexu maila z opisem jak wyżej i informacją że po 22 sierpnia zostawiam samochód u nich w serwisie i mają doprowadzić do stanu zgodnego z zamówieniem w przeciwnym wypadku sprawa wyląduje w sądzie. Do dzisiaj cisza. zobacze co dalej.
Napisze tylko że takiego braku profesjonalizmu, niechlujstwa i olewania klienta jeszcze nie spotkałem a miałem już samochody różnych marek.Nie wiem czy tylko ja miałem takiego pecha z firemką czy inni mają podobne doświadczenia. A ze względu na inną wyciągarkę zaproponowano mi zderzak stalowy do off road -u, tylko panowie z ganinexu nie pomyśleli że gdybym chciał taki zderzak to nie zamawiałbym wyciągarki chowanej w oryginalnym zderzaku .

Pozdrawiam

Zobacz profil   Przebieg:   0   Rocznik:   2013    

Tytuł: Re: UWAGA!!!! GANINEX KATOWICE
PostNapisane: 13 sie 2013, o 06:47 
Moderator
Moderator

Postawił Piwo : 226 razy
Otrzymał Piw: 229 razy
Miło że nas ostrzegasz, ale napisz coś o sobie. Czemu akurat piszesz to u nas? Wpadłeś na forum jak tornado, bez przedstawienia się i od razu atakujesz dilera. Nie było Cie u nas wcześniej i Twoja wiarygodność jest niepewna, więc temat byłby do usunięcia, bo np. możesz być ich konkurencją. Ale że miałem do czynienia z Ganinexem Katowice, to co piszesz jest wielce prawdopodobne.

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   130000   Silnik:   T-Jet z gazem   Rocznik:   2009    

PostNapisane: 13 sie 2013, o 10:54 
Administrator
Administrator

Postawił Piwo : 249 razy
Otrzymał Piw: 355 razy
To co pisze Kuzyn to święta racja, ale dla Ciebie mam jeszcze jedną radę - nie patyczkuj się i kieruj sprawę bezpośrednio do FAPu z dokładnym opisem (takim, jak zrobiłeś nam). Obstawiam, że zaraz po otrzymaniu od Ciebie takiej wiadomości, ludki w Ganinexie zaczną fruwać na poziomie lamperii :ink

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   145555   Silnik:   1.4 8v   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 13 sie 2013, o 11:05 
Administrator
Administrator

Postawił Piwo : 139 razy
Otrzymał Piw: 109 razy
Sprawa dla FAPu

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   92000   Silnik:   1.4 8v   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 13 sie 2013, o 14:18 
klubowicze
klubowicze

Otrzymał Piw: 10 razy
Jak najbardziej FAP.
"Naskarżenie" na dilera w centrali dobrze wpływa na jakość obsługi, wypróbowałem to z Fiatem, ze Skodą też już zdążyłem.

Zobacz profil   Przebieg:   61000   Silnik:   1,4 8v   Rocznik:   2009    

PostNapisane: 13 sie 2013, o 17:10 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 105 razy
Otrzymał Piw: 57 razy
Jeep Wrangler i ...............cisza ?

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   72000   Silnik:   1.4 8v   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 15 sie 2013, o 20:02 
Nowy
Nowy

Przepraszam wszystkich że się nie przedstawiłem, lecz z reguły nie jestem bywalcem żadnych for internetowych nie wspomnę o NK czy facebook -u, czyli według niektórych osób jestem wykluczony ze społeczeństwa. Mieszkam na Górnym Śląsku, mam już swój wiek, nie chcę się chwalić lecz miałem już w swoim życiu wiele rożnych marek samochodów i jeszcze żaden diler tak mnie potraktował jak Ganinex.Nie jestem konkurencją jak tu ktoś wspomniał, lecz nie znoszę niechlujstwa i robienia z kogokolwiek idioty, dlatego rzutem na taśmę wskoczyłem na to forum z moim opisem, bo nie chcę żeby jeszcze ktokolwiek padł ofiarą tej firmy . I nie ważne czy kupuje Pandę za 30 tysięcy czy Alfę lub Jeepa. Pieniądz to pieniądz i każdy na niego musi ciężko pracować. Poza tym jeżeli ktoś z forumowiczów ma wątpliwości co do prawdziwości moich słów, mogę o ile się da wrzucić zdjęcia które pokazują to co opisałem.
Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję za rady.

Zobacz profil   Przebieg:   0   Rocznik:   2013    

PostNapisane: 15 sie 2013, o 20:49 
Administrator
Administrator

Postawił Piwo : 139 razy
Otrzymał Piw: 109 razy
Dzięki za przestrogę ja Ci wierzę pozdrawiam.

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   92000   Silnik:   1.4 8v   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 15 sie 2013, o 22:29 
Administrator
Administrator

Postawił Piwo : 249 razy
Otrzymał Piw: 355 razy
Pozdro kolego, powodzenia w walce z dealerem :ink I jeszcze raz: tak jak pisaliśmy wcześniej - wplątaj w to FAP - oni czynią cuda :ink

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   145555   Silnik:   1.4 8v   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 16 sie 2013, o 08:54 
klubowicze
klubowicze

Otrzymał Piw: 10 razy
Współczuję i nikomu nie życzę takiej przygody. Niestety tak to jest jak potomkowie PZM-ot dostają w swoje ręce cos więcej niż produkty FSO.

Zobacz profil   Przebieg:   61000   Silnik:   1,4 8v   Rocznik:   2009    

PostNapisane: 16 sie 2013, o 21:37 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 18 razy
Otrzymał Piw: 12 razy
a ja kiedyś słyszałem, że w rejonach ganinexu przeszło gradobicie i jak nie trudno się domyśleć, wiele samochodów poszło jako nowe bezwypadkowe - proponowali mi superba z rabatem 15 tys. zł. w ciągu roku

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   0   Silnik:   1,4   Rocznik:   2011    

PostNapisane: 16 sie 2013, o 21:52 
Prezes
Prezes

Postawił Piwo : 280 razy
Otrzymał Piw: 227 razy
Oczywiście jak najbardziej popieram kolegów -> FAP lub TURBO KAMERA. Na marginesie masz jakieś zdjęcia tegoż cudownego sposobu montowania wyciągarki i jak napisałeś na siłę montowania reflektorów. chętnie bym zobaczył :)

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   100000   Silnik:   1.4 8v   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 17 sie 2013, o 16:09 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 205 razy
Otrzymał Piw: 116 razy
ślimak napisał(a):
Na marginesie masz jakieś zdjęcia tegoż cudownego sposobu montowania wyciągarki i jak napisałeś na siłę montowania reflektorów. chętnie bym zobaczył :)

Ja też, aczkolwiek może to być "straszny" widok :bezzdania

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   85000   Silnik:   1.4 8V   Rocznik:   2009    

PostNapisane: 24 sie 2013, o 10:13 
Nowy
Nowy

Postawił Piwo : 1 raz
Otrzymał Piw: 2 razy
Powodzenia w walce o swoje!!!

Zobacz profil   Przebieg:   75000   Silnik:   1.4 8v   Rocznik:   2009    

PostNapisane: 21 sty 2016, o 22:36 
Nowy
Nowy

PROSZĘ UWAŻAĆ NA ZAPEWNIENIA GANINEXU O BEZGOTÓWKOWYM ROZLICZENIU PRZY NAPRAWIE POWYPADKOWEJ. FIRMY UBEZPIECZENIOWE STOSUJĄ PRAKTYKĘ ODMOWY WYPŁACENIA ODSZKODOWANIA A GANINEX MIMO WCZESNIEJSZYCH ZAPEWNIEŃ POZOSTAWIA KLIENTA SAMEMU SOBIE I JEDYNE DO CZEGO SIĘ POCZUWA TO GROŹBY WOBEC KLIENTA.

Zobacz profil   Przebieg:   0   Rocznik:   0    

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona