OSTRZEGAM ! GAZOPOL KOSZALIN MORSKA 49

POLECAMY / OSTRZEGAMY
shaft1983
Nowy
Nowy
Posty: 28
Rejestracja: 23 gru 2010, 23:46
Przebieg: 90000
Silnik: 1,4
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Wybrzeże
Podziękował: 1 raz

OSTRZEGAM ! GAZOPOL KOSZALIN MORSKA 49

Post autor: shaft1983 »

Temat prosty ale aż ciśnie się na jezyk "pojechać po temacie"
Pojechałem poraz drugi na gwarancji wymienić wąż Górnej Odmy (jak za chwilę napiszę, wymienia się również wąż Dolnej Odmy ... bynajmniej ! ! ! )
Objawy jak zawsze takie same, wyziewy z przepalonego węża odmy do kabiny pasażerskiej, smród oleju, przepraszam jak w książke mi wpisano "zapach" oleju w kabinie.
Ale do rzeczy, umówiony na serwis (dojechałem 70 km) oddałem auto w "dobre" ręce, odma + stuki w tylnym zawieszeniu, jak sie okazało tylna kanapa nie domknięta.
Po godzinie spędzonej w sofie z Auto Światem w ręce, wychodzi pan ..... zastępca kierownika serwisu, wszystko zrobione dokumenty do podpisu, stukała "owa" kanapa, wąż Odmy wymieniony, jak pan ..... dodał, wymiany wymagała również dolna Odma, którą mi również wymieniono :zdiwiony fajnie dbają o mnie :smak a było to dokładnie około tygodnia przed upływem gwarancji....
Po około 3 tygodniach prąd mi w pięty poszedł co za cholera, znów śmierdzi ! :zły Gwarancja mineła wąż znów czy jak ? Oglądam wężyk Górny jest OK, pewnie mi sie wydaje, jednak dalej olej, zamknęłem obieg wewnętrzny powietrza nie czuje, ale na zewnatrz pojazdu czuć, cofam, manewruje, okno otworzę na swiatłach smierdzi, gryzie w gardło, deszcz popada, szyby mi parują, więć za ciosem ręką macam i masz za obudową filtra wyciągam wężyk gruby cieńszy jak górny i palce upaprane w oleju. Ładnie obudowa zdjęta i proszę ...... komentarz pozostawiam dla siebie ! Pierwszy odruch wsiadam i jadę i zrobię dym ! Co to da ? Nic, paliwo nerwy zdziałam coś lub nic, ale na forum napiszę. Zdjęcia poniżej co mi zrobiono w AUTORYZOWANYM SERWISIE FIATA !
Takie rzeczy panowie panie nie powninny miec miejsca w ASO.
Pytanie czy nigdy wiecej FIATA czy nigdy więcej Gazopol !?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Post autor: cichy »

Kolejny przykład niechlujstwa bo jak inaczej to nazwać. Na Twoim miejscu najpierw bym zadzwonił do tego ASO żeby nie jechać 70 km i reklamował ich ostatnią naprawę. Mówisz że już upłynęła Tobie gwarancja, nieważne. Po upływie gwarancji masz jeszcze jeden miesiąc który Cię chroni. A tego co Cię spotkało nie popuściłbym. Bardzo fajna foto relacja naprawy przez Ciebie tego elementu.
Sympatyk forum :-)
Awatar użytkownika
krakus02
klubowicz
klubowicz
Posty: 1745
Rejestracja: 10 mar 2010, 20:32
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 16V TJet
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Kraków / Łódź / Lubliniec
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Post autor: krakus02 »

shaft1983, ręce opadają... :zdiwiony wszystko trzeba sprawdzać, doglądać albo robić samemu...
„Śmiej się, śmiej, ale mój model to ferrari wśród Fiatów, oczywiście kiedy ja prowadzę" :ryczy
Awatar użytkownika
bodzioc
klubowicz
klubowicz
Posty: 753
Rejestracja: 15 lut 2010, 16:10
Przebieg: 135000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Poznań
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Post autor: bodzioc »

Ta naprawa przez ASO nadaje się tylko do TV. shaft1983 dobra robota z twojej strony ,wysłał bym im zdjęcia jak powinna wyglądać ta naprawa.
bodzioc
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Post autor: emmer »

dziadostwo i tyle. jak samemu się nie zrobi to nie ma co liczyć na partaczy.
Awatar użytkownika
Rafcio
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 08 gru 2009, 12:07
Przebieg: 106000
Silnik: 1.4 Turbo 120KM
Rocznik: 2013
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 365 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy

Post autor: Rafcio »

emmer pisze:dziadostwo i tyle. jak samemu się nie zrobi to nie ma co liczyć na partaczy.
Dokładnie, mam takie samo zdanie na ten temat, a jeśli już naprawa w ASO to trzeba przy nich stać i sprawdzać co robią. Niestety takie już są poniektóre ASO
OPEL ZAFIRA TOURER
1.4 Turbo 120KM Benzyna :jazda
Awatar użytkownika
bucu74
klubowicz
klubowicz
Posty: 415
Rejestracja: 08 gru 2009, 17:48
Przebieg: 90000
Silnik: 1.4 8V + LPG
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: bucu74 »

W mojej Lince serwis zrobił to samo połamali i nawet nie próbowali łatać śmiesznymi słomkami. Pozdrawiam serwis Fiat Partner Katowice. :red
Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: 10 sty 2010, 21:26
Przebieg: 131000
Silnik: 1.4 V8 + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 320 razy
Otrzymał podziękowań: 346 razy

Post autor: Tomek »

shaft1983, fajna fotorelacja i opis jak to potem naprawić.
Dla serwisu :red
shaft1983
Nowy
Nowy
Posty: 28
Rejestracja: 23 gru 2010, 23:46
Przebieg: 90000
Silnik: 1,4
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Wybrzeże
Podziękował: 1 raz

Post autor: shaft1983 »

Pytanie czy na tą spapraną naprawe "Gwarancyjną" wyraził zgodę ktoś wyżej, czy to inwencja mechanika serwisu ? Mam podstawy sadzić że przyzwolenie na takie "załatwienie" sprawy dał ktoś wyżej jak mechanik, tym bardziej że osoba z biura, jak sadze zastepca szefa serwisu, osobiscie mnie poinformował że wymenili Dolną Odmę, dodam tylko że na "nową" mi nie wygląda. Chyba że mechanik ukrył szkodę jaka wykonał i przekazał wyżej że niby dolny wąż również potrzebował wymiany, a pan w garniturze przyjął to za pewnik.
Awatar użytkownika
daro70
klubowicz
klubowicz
Posty: 1204
Rejestracja: 14 sie 2010, 14:17
Przebieg: 99850
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy

Post autor: daro70 »

Ręce opadają Panowie jak sam nie dopilnujesz to ...........efekty widać :smutny :smutny
Obrazek
ODPOWIEDZ