Cześć z Kijowa!

Nasze Linki
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6943
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 402 razy
Otrzymał podziękowań: 945 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: mwas »

Tomek pisze:Ooo proszę... Linea cichego :)
Dokładnie ! Paweł, nie chwaliłeś się, że spotkałeś kolegę z Ukrainy ! :ink
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170 KM
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

fotografowałem go obok maszyny polskiej drużyny,? wciąż nie podpisał przed Fiatem, ale Abarth
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: cichy »

O kurcze :zdiwiony kiedy to było, przecież to moje sreberko :) Szkoda że nie było nam dane pogadać. Świat ten jest mały
Sympatyk forum :-)
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

Byłem w Lublinie w piątek, 25 kwietnia. sfotografowany gdzieś około 17.00 wciąż myślał swing samochód, więc włączył się alarm i spotkać się z właścicielem. ale dziewczyny przekonał mnie, że najpierw policja może przyjść i zapoznać się z nim absolutnie nie mam ochoty.
ale samochód chodził na wszystkie strony. dwóch mężczyzn, którzy wyszli z budynku, który był pod samochodem, dymu, więc podejrzliwie patrzył na mnie jak biegał z wielkim aparatem wokół samochodu)))))
Maszyny są bardzo podobne, jak bliźniaki. nawet parktronics są zarówno w kolorze nadwozia)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: cichy »

A ja dopiero po 19 z pracy wyszedłem. Ci z budynku nic by wam nie zrobili, oni się tak na wszystkich gapią :ink Wiesz jak ja bym był na Twoim miejscu to też bym kilka zdjęć zrobił. Kilka lat temu myślałem o tylnym spojlerze, dopiero by wyglądały jak bratnie samochody ale były inne priorytety :smutny Fajnie się Twoja maszyna prezentuje na tych alufelgach, rewelacja. Pozdrawiam Paweł :)
Sympatyk forum :-)
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

Nagle oczy zainteresowane, Polska ukraiński. Zdjęcia wykonane z pokazu slajdów i umieścić na pięknej polskiej piosenki (co to jest - nie rozumiem, ale brzmi miło)

" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
marcin24
klubowicz
klubowicz
Posty: 1031
Rejestracja: 30 mar 2011, 19:34
Przebieg: 175000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Skoczów
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: marcin24 »

Widzę że zadowoleni :) zapraszamy na Śląsk
Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: cichy »

kulikoff Ta piosenka jest o Warszawie, a śpiewa ją zespół Bajm z Lublina :) piosenkarka nawet mieszka niedaleko mnie a jak chodziłeś i robiłeś zdjęcia po Lublinie to widzę że przechodziłeś obok mojej pracy. Ładne miejsca wybraliście do zwiedzania w Polsce. Pogratulować wycieczki.
Sympatyk forum :-)
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6943
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 402 razy
Otrzymał podziękowań: 945 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: mwas »

Gratuluję wycieczki :luzak Widzę, że cel został osiągnięty :ink
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170 KM
Awatar użytkownika
Sebek
klubowicz
klubowicz
Posty: 1247
Rejestracja: 04 sty 2014, 20:09
Przebieg: 100
Silnik: 1.0 Turbo
Rocznik: 2023
Lokalizacja: SWD
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: Sebek »

супер святo :ok)
FSO 1500, SKODA FAVORIT lpg BRC, FIAT SIENA lpg BRC, RENAULT CLIO II dCi, FIAT LINEA lpg TARTARINI, RENAULT CLIO V, SKODA KAMIQ
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

Pochodzi z Bułgarii, Obzor, jest między Warna i Nesebyr. Pobierz przez Czerniowce - Bacau (Bacau) - Warna - Warna.
W rezultacie granicy Rumunia skrzyżowane jedynie godzin dziennie opóźniona.
Na Rumunia zdecydowanie nie złamał jednak sprowokowany przez ich lokalnych ulic na znak 50 kilometrów na godzinę przy prędkości daleko poza 100 ... tam są wszystkie rodzaje policjantów - i w przeciwprądem i stacjonarne, i samochody cywilne i nie ma samochodu w ogóle. Zawsze przeciwdziałać światła migające, tak że nie ma solidarności rozwinięta. Drogi w Rumunii mieliśmy różne i fajne, a półtora pasa ruchu w każdym, i absolutnie nie ma krawężnika, to miejsce, gdzie się 10 km - drogi, czyli z Ukrainy pit PIT i wybojów pościgów))), gdzie pokazał klasę, co pit na drodze dla ukraińskiego kierowcy? Drobiazg, dla których nie jest konieczne, aby zwolnić))))) przecina most w Rumunii do 13 lei (3 euro). Zawiera przekroczeniu mostu + około 20-25 km na prawdziwej autostradzie.Granicy między Rumunią i Bułgarią przekraczania skrzyżowania Negre wodzie - cardio. Border - budka z betonu całkowitego braku kolejek itp Bułgarscy celnicy chodził w krótkich spodenkach i japonki)))) Sprzedawca winiet leniwie palenia w biurze w domu i spekulować na temat korzeni alfabetu i około Cyryla i Mifodiya)))) Kompletna pacyfikacja krótszy. Przy okazji, w ​​Rumunii były długie odcinki drogi (do stu kilometrów), które nie występują na jednym tankowaniu, więc tutaj trzeba liczyć poprawnie. Lokalna chętnie dzielą się swoją benzyny w potrójnej metr ...
Same drogi, jako całości, w Rumunii, w Bułgarii, bardzo przyzwoity. W Bułgarii, bardziej zmęczony, ale bardzo starannie połatany. Jazda przyjemność. Policja spełnione tylko w Bułgarii
Badanie wieczorem w pobliżu Central Parku, tak, że żaden z gości przeniósł brandy, nie przyjął decyzję geopolityczny Problemy ...
Turystyka - bajka, bo Morze Czarne, a duża liczba Ukraińców, że jest podobny do Krymu 100 lat, pod warunkiem, Krymu, a nie odwołania)))
Wszędzie rodzimych mowy, w cenach - popriyatney Krym będzie. Jeśli Ukraińcy nie tanio, to Polska - bardzo ładne.
Liniowy w Bułgarii już spełniony jeden na bułgarskich pokoju, a tu w Rumunii wiele więcej sztuk 10.
W drodze powrotnej Ufałem nawigatora, i wziął mnie do życia od wewnątrz Rumunia)) w Fetesti przypadkowo taxied do elektrowni jądrowej, policja bardzo mocno domagała się stosować się do znaków i usunąć
DVR ... Gdy tylko zdałem sobie sprawę, gdzie się - natychmiast spełnione wszystkie warunki. Pragnę zauważyć, że podróż na autostradzie A2 w Rumunii w weekend za darmo, w tym samym czasie z mostu, czyli promem lub mostem w Rousse
nie ma sensu iść.
Temu postanowiłem przejść z jednego noclegu w Suczawie - idealny, jak dla mnie, nie zmęczony i normalnie jechał. Granicy z powrotem do Parubnom dośrodkował w 25 minut, wszystko bardzo szybko, jasno i bez biurokracji, miło było na rumuńskim i dumą dla naszych ludzi, że jest nawet lepiej, Rumunów. jednak dla mnie poszedł na naszej Tuareg z numerów niemieckich, tam zamieszanie powstało, samochód wziął je do okna, a niektóre skandal zaczął się gwałtownie, a nie jak nasz kod VIN pod maską. Ale ja już nie było na Ukrainie.
Przy okazji, benzyna, w Rumunii i Bułgarii, lub gorszym ukraińskiej maszyny był używany przez ukraińskie silny, ale ona jest lepsza reakcja przepustnicy w języku ukraińskim. Powrót przeszedł Chmelnik - ludzie nie tam (nagle ktoś z Polski będzie miała bіvat w miejscach)! Tajemniczy sposób. Miejsca
straszne pokrywa kawałków betonu, a po Rode - jak w powieści, 40 minut z prędkością 70-80 km / h nie ma samochodów i wsi spotkać. Przerażona, cały świat nagle wymarły, jestem jednym z
Rodzina w lewo?)))
Niektóre statystyki: działa całą podróż: 2884 km, średnia prędkość 67 km / chchas szybkości przepływu 7,9 l / 100 km
Mieszkał w tym samym domu z dwóch rodzin z Warszawy, rozmawialiśmy o polityce i życiu. Informując ich o Gdańsku (nigdy tam nie byłem), pokazał zdjęcia. obiecał, muszą iść do atkoy piękne miasto))))

-- 3 lip 2016, o 14:34 --

Pytaj, czasami podróż do Europy. Myślę, że w światła zainstalowane lampy LED. Istnieją pewne ograniczenia, jak ksenon lub można umieścić bezpiecznie przejść kwestie nie będzie policja?

-- 3 lip 2016, o 14:34 --

Pytaj, czasami podróż do Europy. Myślę, że w światła zainstalowane lampy LED. Istnieją pewne ograniczenia, jak ksenon lub można umieścić bezpiecznie przejść kwestie nie będzie policja?

-- 3 lip 2016, o 14:35 --

Pytaj, czasami podróż do Europy. Myślę, że w światła zainstalowane lampy LED. Istnieją pewne ograniczenia, jak ksenon lub można umieścić bezpiecznie przejść kwestie nie będzie policja?

-- 3 lip 2016, o 14:37 --

Pytaj, czasami podróż do Europy. Myślę, że w światła zainstalowane lampy LED. Istnieją pewne ograniczenia, jak ksenon lub można umieścić bezpiecznie przejść kwestie nie będzie policja?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ