Wideo rejestrator

Łatwiej do celu
Karolgol
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2013, 17:22
Przebieg: 16000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Karolgol »

emmer pisze:to zbędne ustawianie to włożenie telefonu do uchwytu i naciśniecie ikonki "nagrywaj w tle" - także bez przesady
Niby tak, ale telefonu w samochodzie na noc nie zostawisz - rejestrator z funkcją czujnika ruchu możesz. W razie gdyby w pobliżu Twojej "Linki" działo się coś podejrzanego ;) Bez porównania moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Tara78 »

Ja ostatnio testowałam kamerkę GoPro Hero3 i jeśli chodzi o nagrywanie w ciągu dnia to super sprawa. Można ustawić aby w czasie nagrywania co jakiś czas robiła także zdjęcia. Kamerka malutka, wielkości pudełka od zapałek. Wada to nagrywanie w nocy, kiepsko to wygląda. Drugi sprzęt sprawdzany w trasie to HTC One i też bardzo fajnie się sprawdza, zarówno w nocy jak i w dzień. Obie opcje mają wady - nie zostawiłabym ich na noc w samochodzie :)
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
Awatar użytkownika
leszek1234
klubowicz
klubowicz
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lis 2012, 19:32
Przebieg: 200000
Silnik: 1.4 16V Turbo + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: blisko Rybnika
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: leszek1234 »

Ja też zdejmuje kamerę na dłuższym postoju poza garażem , żeby nie kusiła. Tylu poj..bów chodzi po ulicach. Znajomej w biały dzień pod blokiem przechodząca "młodzież" wybiła szybę i wyrwała radio wątpliwej wartości...
Awatar użytkownika
szydel
klubowicz
klubowicz
Posty: 66
Rejestracja: 23 kwie 2013, 11:40
Przebieg: 73300
Silnik: 1.4 8V LPG
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Marki ok. Warszawy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: szydel »

Kto teraz kradnie radia, albo lepiej kto je kupuje??? nowe z usb mp3 i wszystkimi gadżetami można kupic do 200zł! Jakiejś znanej firmy też majątku nie kosztuje! To kradzione bez gwarancji to za ile puścili za 50zł? szyby szkoda!
Szydel

Fiat= Lepszy Świat !!!
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Tara78 »

Różnica między nami a "młodzieżą" jest taka, że my kalkulujemy a oni idą na żywioł nie myśląc….albo robią coś dla zaistnienia w grupie lub dla zabawy w ich rozumowaniu. Przykre jest to, że coraz częściej oni robią to z nudów, braku miejsc gdzie mogą się wyszumieć lub może bardziej z braku posiadania zainteresowań i pod wpływem bombardującego ich wkoło nie zawsze właściwego zachowania w grach, serialach, filmach a nie rzadko wśród otaczających ich dorosłych… Nie bronię ich, ale też nie zakładam że są wszyscy od góry źli i skazani na tego typu "łatki". Jednak sama dmucham na zimne… :)
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
Awatar użytkownika
leszek1234
klubowicz
klubowicz
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lis 2012, 19:32
Przebieg: 200000
Silnik: 1.4 16V Turbo + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: blisko Rybnika
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: leszek1234 »

szydel pisze:Kto teraz kradnie radia,
odpowiadam - idioci, z IQ poniżej 50 , zbyt głupi, żeby przewidywać konsekwencje nie mówiąc już o kalkulowaniu zysków :ink
W grupie były dziewczyny więc pewnie któryś chciał się popisać. A co zrobili z tym radiem?, może nawet wyrzucili... Kończę :eot
darcyn
klubowicz
klubowicz
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2011, 18:07
Lokalizacja: Los Angeles
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: darcyn »

Tara78 pisze:. Drugi sprzęt sprawdzany w trasie to HTC One )
jaki model i jaka aplikacja??
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: cichy »

Pewnie DailyRoads Voyager jedna z lepszych takich aplikacji na androisa https://play.google.com/store/apps/deta ... ds.v&hl=pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Sympatyk forum :-)
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Tara78 »

http://www.htc.com/pl/smartphones/htc-one/" onclick="window.open(this.href);return false;

aplikacja DRV
Poza tym on ma sam w sobie opcję nagrywania... Posiada aplikację CAR.
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
Awatar użytkownika
helletic
Moderator
Moderator
Posty: 2707
Rejestracja: 10 mar 2012, 0:21
Przebieg: 221000
Silnik: 1.6 16V + LPG
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Szamotuły
Podziękował: 462 razy
Otrzymał podziękowań: 334 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: helletic »

Wczoraj rozglądałem się za rejestratorami drogi i skończyło się na...zainstalowaniu apki DRV, takiej jak Tara78 na telefonie :ok) ! Zmieniłem uchwyt telefonu na szybę, na mniej rozbudowany, tak by obiektyw kamery bez przeszkód mógł filmować drogę przed Liną. Zmieniłem także kartę pamięci w telefonie na Integral 8GB (10 class). Koszt całej inwestycji, to niecałe 90 pln (uchwyt + karta) i jestem bardzo zadowolony :)! Nie przybył kolejny gadżet na szybę, a jakość nagrywania zadowalająca :) !
Linea Dynamic 1.4 8V connection end...
Renault Scenic II 1.6 16V in progress :luzak
CrazyKetchup
klubowicz
klubowicz
Posty: 629
Rejestracja: 24 mar 2012, 22:12
Przebieg: 0
Silnik: kijanka :)
Rocznik: 2018
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: CrazyKetchup »

Tara78 GoPro Hero3 fajny sprzęt ale za taką kwotę sprzętu bym nie wieszał na szybę bo mocno przyciąga uwagę - tym bardziej ze Hero teraz są obiektem porządania młodzieży szczególnie wersja black :).

Ktoś widział program typu AutoGuard albo DRV z opcją nagrywania w pionie - mam futerał z klapką u dołu w pionie w uchwycie nie przeszkadzałby ale AG i z tego co widzę w komentarzach do DRV nie mają opcji nagrywania w pionie :(.
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Tara78 »

Moja Hero jest właśnie "czarna" i nigdy nie zostawiam jej samej w samochodzie. Szkoda byłoby ją stracić dlatego też częściej korzystam z telefonu. Jarek częściej korzysta z GP niż ja. On wykorzystuje ją do kręcenia z powietrza, podczepia pod hexakopter i lata z nią. W planach fajny projekt przy wykorzystaniu tego sprzętu wraz z głòwną bohaterką - Liną. Już wkrótce... :) pokażę.

-- 8 mar 2014, o 11:17 --

Helletic, będziesz zadowolony :) moim zdaniem nagranie z mojego telefonu jest lepsze od rejestratora za którym też kiedyś się rozglądałam :) Ponieważ mam B&M nie przeszkadza mi aplikacja podczas rozmowy bo działa w tle. :) Jestem bardzo zadowolona :)
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
CrazyKetchup
klubowicz
klubowicz
Posty: 629
Rejestracja: 24 mar 2012, 22:12
Przebieg: 0
Silnik: kijanka :)
Rocznik: 2018
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Odp: Wideo rejestrator

Post autor: CrazyKetchup »

Dzisiaj trochę testowałem AG i na Xperia Z1 z włączoną AutoMapą działało bez zacięć problem pojawił się z ładowaniem. 2000 mAh ładowarka od tabletu Samsunga nie dawała rady :-(. Sprawdzę jeszcze z NaviExpertem ale obawiam się że będzie podobnie - z tego co wiem to 2000 mAh to jedna z mocniejszych ładowarek. Przez 150 km zjadło prawie 40 % baterii. Z pewnością uchwyt idzie do wymiany.

Wysłane z C6903
Ostatnio zmieniony 10 mar 2014, 9:47 przez CrazyKetchup, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: emmer »

CrazyKetchup - korespondowałem z twórcą AG. dwa sposoby które powinny oszczędzić sporo prądu to:

1 jeżeli korzystamy z AG wraz z jakimś innym programem korzystającym z GPS (np. nawigacja), to w ustawieniach AG wyłączamy funkcję "używaj GPS"
2. zmniejszamy bitrate nagrywania z auto na ........ - i tu właśnie nie pamiętam ile ale jak chcesz to odszukam ta korespondencję i ci napiszę.

nie miałem okazji jeszcze to potestować ale można spróbować.
CrazyKetchup
klubowicz
klubowicz
Posty: 629
Rejestracja: 24 mar 2012, 22:12
Przebieg: 0
Silnik: kijanka :)
Rocznik: 2018
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: CrazyKetchup »

Byłbym wdzięczny.
ODPOWIEDZ