Wideo rejestrator

Łatwiej do celu
will
Moderator
Moderator
Posty: 3418
Rejestracja: 04 gru 2009, 20:04
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Markotów Duży
Podziękował: 140 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: will »

Super pomysł bdb jakość pole widzenia wystarczy według mnie :ok)
LINEA 1.4 8V DYNAMIC
Astra K 1.4
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Tara78 »

Will czyli myślisz żeby odpuścić sobie zakup wideo rejestratora? Bo teraz sama nie wiem.
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
will
Moderator
Moderator
Posty: 3418
Rejestracja: 04 gru 2009, 20:04
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Markotów Duży
Podziękował: 140 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: will »

Myślę że tak po co poprawiać dobre.
LINEA 1.4 8V DYNAMIC
Astra K 1.4
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Tara78 »

W takim razie kamerka znika z listy a ja pojeżdżę trochę z telefonem :) w roli rejestratora.
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
Awatar użytkownika
helletic
Moderator
Moderator
Posty: 2707
Rejestracja: 10 mar 2012, 0:21
Przebieg: 221000
Silnik: 1.6 16V + LPG
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Szamotuły
Podziękował: 462 razy
Otrzymał podziękowań: 334 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: helletic »

Wow :zdiwiony super nagranie! Muszę na swoim phonie wypróbować ten programik, bo również chciałem kupić rejestrator :ink . Mam nadzieję, że programik posiada funkcję zapętlenia filmu :pomysli
Linea Dynamic 1.4 8V connection end...
Renault Scenic II 1.6 16V in progress :luzak
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: cichy »

Tara78 tą aplikacje również mam zainstalowaną a jakość video jest dużo, dużo lepsza niż na videorejestratorze i rejestracje bardziej czytelne. Taka apka jest bardzo dobrym rozwiązaniem na telefony,
Sympatyk forum :-)
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Tara78 »

Helletic ma dużo funkcji sam ustalasz ile ma trwać nagranie, czy ma robić przerwy kiedy zatrzymujesz auto i nadpisuje nagrania.... ja zainstalowałam na próbę i jak na razie obraz (mogłaby byc lepsza stabilizacja no ale to tylko telefon komórkowy) zadowala i funkcjonalnie także. Fajnie byłoby móc porównać nagranie z telefonu i z kamerki tej samej trasy czyli po jednej stronie lusterka kamera a po drugiej telefon i wtedy zobaczyć jak to wygląda, jakie są różnice...

-- 17 mar 2013, o 17:55 --

Cichy, no właśnie dlatego zastanawiam się czy ma sens kupowanie kamerki...
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: cichy »

Tara78 pisze:Cichy, no właśnie dlatego zastanawiam się czy ma sens kupowanie kamerki...
raczej nie ma sensu, tylko zaopatrz się w kartę SD 16 bądź 32 GB. Ja już mam wideorejestrator to się nie będę już go pozbywał, na tyle jest to dla mnie wygodne że jest cały czas w aucie, wsiadam i jadę i jakoś mi go do tej pory nie gwizdnęli odpukać :ink
Sympatyk forum :-)
CrazyKetchup
klubowicz
klubowicz
Posty: 629
Rejestracja: 24 mar 2012, 22:12
Przebieg: 0
Silnik: kijanka :)
Rocznik: 2018
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: CrazyKetchup »

Ja na androidzie używam AutoGuard Pro https://play.google.com/store/apps/deta ... .key&hl=pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Co do sensowności dedykowanych urządzeń a programów na telefon - program potencjalnie szybciej się zawiesi, ja np. na telefonie używam nawigacji (NaviExperta i AutoMapy) -AutoGuard Pro akurat ma opcję pracy zminimalizowany ale przy odpalonej nawigacji i nagrywaniu drogi procesor telefonu mocno dostaje w kość co czuć jak się rozgrzewa :). Do tego dedykowane rejestratory mają szersze kąty na obiektywach za to program w komórce zawsze mamy przy sobie - tak więc są plusy i minusy.


[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Rafcio
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 08 gru 2009, 12:07
Przebieg: 106000
Silnik: 1.4 Turbo 120KM
Rocznik: 2013
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 365 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Rafcio »

Tara bardzo fajna apka i super jakość :brawo
Spróbuje też ją zainstalować i sprawdzić na własnej skórze
Jest w tych wszystkich rejestratorach jeden problem bo widać tylko przed autem a w poniedziałek jadąc autostradą A-4 wyprzedzałem samochód środkowym pasem aż tu nagle w momencie jak żeśmy się zrównali babka w granatowym Fordzie Fiesta na rej Wodzisławskiej nagle zmieniła pas na mój i aby uniknąć kolizji odbiłem energicznie w lewo i myślałem że już auta nie opanuję (łał deszcz, prędkość autostradowa) przez kilka sekund jechałem slalomem na dwóch pasach i hamując próbowałem opanować auto. W końcu się udało (samochody jadące za mną i chcące mnie wyprzedzić pewnie przeżyli lekki szok ale gdyby nie ich szybka reakcja mogło by się to źle skończyć) a babka jak gdyby nigdy nic pojechała sobie dalej i choć miałbym video rejestrator na guzik by się zdał. Dogoniłem babe i porządnie otrąbiłem bo tylko tyle mi zostało
OPEL ZAFIRA TOURER
1.4 Turbo 120KM Benzyna :jazda
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Tara78 »

"Udusiłabym" babę... ale ja jak wiem że mam pierwszeństwo to często jadę pewnie i trąbie i patrzę jaka reakcja, raz tylko koleś na chama próbował się wcisnąć i mu nie dałam to mi palec pokazał środkowy. Chyba nie wiedział, że za chwilę znowu pas się kończy i traf chciał że to znowu ja miałabym go wpuścić i wściekły bez kierunku znowu się wpychał. Samochód przede mną go nie wpuścił a ja urwałam mu lusterko swoim. Później jechał już grzecznie. Nie oszczędzałam poldka :). Kiedyś też musiałam wysiąść do babki za mną bo trąbiła na mnie że nie wjeżdżam na skrzyżowanie mimo zielonego ale po co wjeżdżać na środek tym samym tarasując przejazd dla skręcających. Przez to że wyjaśniałam panience jak się jeździ trąbili na nią ale najlepszy był pan który siedział obok pani :) udawał że nic nie słyszy i nie widzi dopiero jak wróciłam do auta to chyba sobie coś wyjaśniali :) Rafcio masz rację powinniśmy mieć 4 kamery i wtedy problem z głowy :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2013, 21:49 przez Tara78, łącznie zmieniany 2 razy.
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
Awatar użytkownika
Rafcio
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 08 gru 2009, 12:07
Przebieg: 106000
Silnik: 1.4 Turbo 120KM
Rocznik: 2013
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 365 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Rafcio »

Tara78 pisze:Udusiłabym babę... ale ja jak wiem że mam pierwszeństwo to często jadę pewnie i trąbie i patrzę jaka reakcja
Ja zatrąbiłem na nią i hamowałem ale ona tak energicznie zjechała na mój pas że z prędkości ok 140km/h i mokrym asfalcie odbijając w lewo o mały włos mogło się to dla mnie i żony skończyć tragicznie bo straciłem panowanie nad autem (na szczęście mały był u teściów i dla niego nie było zagrożenia)
OPEL ZAFIRA TOURER
1.4 Turbo 120KM Benzyna :jazda
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Tara78 »

Tym bardziej do "uduszenia" baba!!!! Szlag mnie trafia jak takie rzeczy słyszę bo kretynka nie zastanawia się co robi. Jak zostawia głowę w domu to i d... powinna a nie siadać za kółkiem. Wiesz co pewnie nawet nie wiedziała o co chodzi. Często nie obserwują drogi, nie używają lusterek a kirunek traktują jak przepustkę...


-- 28 mar 2013, o 15:57 --

Witajcie, dzisiaj testowałam kolejny wideo rejestrator tym razem na iPhon'ie zobaczcie filmiki poniżej. Do iPhona można dokupić nakładkę na kamerkę szerokokątną i wtedy zwiększa nam się pole widzenia i rejestracji obrazu.

" onclick="window.open(this.href);return false;

" onclick="window.open(this.href);return false;

" onclick="window.open(this.href);return false;

wydaje mi się, że jakoś obrazu była lepsza na Samsung Galaxy SII a Wy jakie macie zdanie?
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
Awatar użytkownika
Kuzyn_z_Sosnowca
klubowicz
klubowicz
Posty: 6771
Rejestracja: 09 gru 2009, 7:34
Przebieg: 145000
Silnik: T-Jet z gazem
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: Kuzyn_z_Sosnowca »

Fajnie, ale ten prędkościomierz lepiej wyłączyć, bo w razie problemów może działać na niekorzyść.
CrazyKetchup
klubowicz
klubowicz
Posty: 629
Rejestracja: 24 mar 2012, 22:12
Przebieg: 0
Silnik: kijanka :)
Rocznik: 2018
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Wideo rejestrator

Post autor: CrazyKetchup »

Jakość jak najbardziej tylko czy nie da się auto-focusu wyłączyć bo głupieje pod światło i na brudną szybę focusuje się? Druga sprawa tak z ciekawości jak wygląda sytuacja gdy ktoś zadzwoni - możesz rozmawiać na głośnomówiącym a droga będzie nagrywana ?
ODPOWIEDZ