Teraz jest 20 lut 2017, o 14:20

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki program nawigacyjny pod Androida
PostNapisane: 18 sie 2014, o 19:55 
Nowy
Nowy

Postawił Piwo : 5 razy
Otrzymał Piw: 1 raz
dopiero co wróciłem z zagranicy i pięknie sprawdziła się mapa zakupiona na androida w sklepie play - za 3,99 zł na 7 dni licencja Pana Krzysztofa rajdowca (auto mapa); pobyt się przedłużył więc przedłużyłem licencję ale już za 16,99 zł - to i tak za jedyne 20 zł miałem legalną i aktualną mapę! Może gdybym kupował na inny telefon ponownie zapłaciłbym 3,99 zł - ale to przeciez pikuś w stos do cen paliw na zachód od PL

Zobacz profil   Przebieg:   95000   Silnik:   1.4 8V   Rocznik:   2010    

PostNapisane: 21 sie 2014, o 20:12 
Kolega
Kolega

Postawił Piwo : 10 razy
Otrzymał Piw: 25 razy
A ja odkryłem Route 66. Po rozczarowaniu AutoMapą na Androida oraz rocznym użytkowaniu przereklamowanego SYGIC-a odkryłem Route 66 i jestem szczęśliwy. Przejrzystość mam porównywalna z AM. Komfort wytyczania trasy i nawigacji jest połączeniem płynności SYGICa-a i precyzją AM. Nawigacja nie jest nachalna - pozwala łatwo i bez uciążliwości planować własne trasy. Pierwszy miesiąc użytkowania za friko wraz z traffic'em. Licencja dożywotnia na Polskę 15E, na Europę 20E. Kod przypisany do emaila (nie do urządzenia). Licencję można przenosić dowolną ilość razy pomiędzy różnymi urządzeniami pod warunkiem, ze tylko z jednego się korzysta, nawet dzień po dniu.

Dla mnie obecnie najlepsza nawigacja na Androida. Wykupiłem licencję :-)

Zobacz profil   Przebieg:   65000   Silnik:   2.0 Multijet   Rocznik:   2012    

PostNapisane: 19 lut 2016, o 22:24 
Spoko gość
Spoko gość

Otrzymał Piw: 0 raz
A ja śmiało mogę polecić prawie darmowego TomToma :)
Naprawdę dobrą opcją jest dobieranie trasy pod aktualny ruch drogowy.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomtom.gplay.navapp&hl=pl

Zobacz profil   Przebieg:   68666   Silnik:   1.4 16V Turbo   Rocznik:   2008    

PostNapisane: 20 lut 2016, o 16:20 
Kolega
Kolega

Otrzymał Piw: 25 razy
PadrePadre napisał(a):
A ja śmiało mogę polecić prawie darmowego TomToma :)
Naprawdę dobrą opcją jest dobieranie trasy pod aktualny ruch drogowy.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomtom.gplay.navapp&hl=pl

Ja ostatnimi czasy powróciłem do SYGIC - odkąd go poprawili. jest jeszcze jedna całkowicie darmowa nawigacja warta uwagi. Nazywa się Magic Earth. Została napisana przez twórców Ruote66 z tą różnicą, że korzysta z jeszcze dokładniejszych map. Interfejs jest dokładnie tak sam jak w Route66.
Do TomToma jakoś nie mogłem się przekonać (w wersji testowej). Może dlatego, że ja wolę patrzeć na ekran mając w zasięgu oka pół kraju zamiast fragmentu z przejeżdżanym odcinkiem.

Zobacz profil   Przebieg:   65000   Silnik:   2.0 Multijet   Rocznik:   2012    

PostNapisane: 20 lut 2016, o 19:52 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 1 raz
Otrzymał Piw: 4 razy
Ja ze swojej strony polecę mapy HERE Maps od Nokii. Jest też wersja na androida. Są pełne mapy Europy a sama nawigacja jest za free.
Jechałem na tym wiele razy zarówno w Polsce jak i Niemcy, Austria, Słowenia, Czechy, Chorwacja, Belgia i ani razu się nie zawiodłem.

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   67000   Silnik:   1.4 T-Jet   Rocznik:   2008    

PostNapisane: 22 lut 2016, o 08:00 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 99 razy
Otrzymał Piw: 45 razy
Yanosik :jazda

Zobacz profil   Przebieg:   160000   Silnik:   1.4 8v + LPG   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 22 lut 2016, o 12:52 
klubowicze
klubowicze

Otrzymał Piw: 16 razy
Janosik jest dobry jako ostrzeżenia o patrolu itp. Ale niekoniecznie dobrze spisuje się jako nawigacja. Bywa, że prowadzi np w ulicę jednokierunkową pod prąd.

Zobacz profil   Przebieg:   129000   Silnik:   1.4 16V Turbo + LPG   Rocznik:   2008    

PostNapisane: 22 lut 2016, o 14:23 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 7 razy
Otrzymał Piw: 15 razy
Koledzy , mam takie pytanie : używacie różnych darmowych navi . Czy poza Magic Earth jeszcze w którejś jest coś na wzór "asystenta pasa ruchu" ? Czy jeszcze któraś inna pozwala ustawić dwa ( lub może więcej ) dowolne punkty pośrednie trasy ? Pytam, ponieważ też zastanawiam się nad wyborem . ME jest fajna , ale mapy może nie do końca idealne . . . Z kolei dobrze chodzi mi na S 2 , nie przegrzewa telefonu i szybko lapie gps . Pozdro :)

Zobacz profil   Przebieg:   120000   Silnik:   1.4 T.-jet + lpg   Rocznik:   2008    

PostNapisane: 22 lut 2016, o 23:49 
Spoko gość
Spoko gość

Otrzymał Piw: 0 raz
niestety nie pomogę bo sam używam oddzielnej nawigacji TT, darmowe do mnie nie do końca przemawiają ...

Zobacz profil   Przebieg:   68666   Silnik:   1.4 16V Turbo   Rocznik:   2008    

PostNapisane: 23 lut 2016, o 07:50 
Administrator
Administrator

Postawił Piwo : 45 razy
Otrzymał Piw: 136 razy
Mapy google ostatnio dają radę. Ja jestem jednak wierny zestawowi yanosik plus automapa

Zobacz profil Prywatny album  Przebieg:   181000   Silnik:   1.4 T-Jet + LPG   Rocznik:   2008    

PostNapisane: 23 lut 2016, o 12:41 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 99 razy
Otrzymał Piw: 45 razy
viper1986 napisał(a):
Janosik jest dobry jako ostrzeżenia o patrolu itp. Ale niekoniecznie dobrze spisuje się jako nawigacja. Bywa, że prowadzi np w ulicę jednokierunkową pod prąd.

Być może miałeś pecha :) Jeżdżę już rok z yanosikiem codziennie (również jako nawigacja, testowana m.in. w Trójmieście przez 3 miesiące) i nie zdarzyło mi się. Prawda, że czasem w gęstym ruchu ulicznym w dużym mieście można "wycelować" w ulicę obok ale jak jesteś czujny dasz radę :zlośnik

Zobacz profil   Przebieg:   160000   Silnik:   1.4 8v + LPG   Rocznik:   2007    

PostNapisane: 23 lut 2016, o 16:23 
klubowicze
klubowicze

Postawił Piwo : 7 razy
Otrzymał Piw: 15 razy
Czyli rozumiem że żadna ze znanych navi free nie oferuje tych wymienionych wyżej funkcji ? Wobec tego testuję dalej ME :) Już wiem, że najlepiej sprawdza się do spółki z np.mapą Google. Tzn.punkt docelowy trzeba najpierw w razie wątpliwości zlokalizować na mapie Google, później nanieść sprawdzoną lokalizację na ME i można jechać :) Pozdro. :)

Zobacz profil   Przebieg:   120000   Silnik:   1.4 T.-jet + lpg   Rocznik:   2008    

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4