Jak reaktywować oprogramowanie w navi Lark

Łatwiej do celu
ENDRIU
klubowicz
klubowicz
Posty: 339
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:51
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Jak reaktywować oprogramowanie w navi Lark

Post autor: ENDRIU »

Witam!!
Panowie potrzebuję podpowiedzi w jaki sposób można uruchomić ponowną instalację systemy w Larku 35.7/35.8
Niestety polak mądry po szkodzie i coś w tym jest,jedno i drugie urządzenie uwalone bezinwazyjnie/znaczy że właściciel twierdzi iż nikt nie grzebał w navi,w pierwszym i drugim przypadku navi nie zarejestrowana.W obu przypadkach po uruchomieniu pojawia się wskaznik kalibracji i na tym koniec,można kalibrować urządzenie bez końca i nic się nie zmienia,nie chodzi mi dosłownie o mapę ale o rozruch/start samego systemu.
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Post autor: cichy »

a próbowałeś navi zresetować, gdzieś na obudowie powinieneś mieć otwór ,włóż tam szpilkę może to pomorze
Sympatyk forum :-)
ENDRIU
klubowicz
klubowicz
Posty: 339
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:51
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: ENDRIU »

No to by była rewelka :pomysli ,niestety nie ma szans nie rusza wszystko zostaje po staremu czyli nie działa,oczywiście opcja przerabiana setki razy :przykry
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Post autor: cichy »

zasięgnąłem języka, możesz mieć sprzęt w porządku, mówisz że Ci się kalibracja włącza i ok, musisz ja przejść, klikaj na krzyżyk aż do skutku, kolega tak miał myślał że mu się sprzęt zepsuł przy wgraniu programiku, nawet zostawił przy kalibracji na cała noc i nic ale na drugi dzień przysiadł i bawił się kalibracja klikając na krzyżyk przytrzymując go, mówił ze szybko nie było ale sprzęt mu działa . Inaczej do systemu nie wejdziesz dopóki tej kalibracji nie przejdziesz a później już będziesz miał normalnie
Sympatyk forum :-)
ENDRIU
klubowicz
klubowicz
Posty: 339
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:51
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: ENDRIU »

pawe1_c na 100% da się wejść do systemu bo to kiedyś zrobiłem ale zastrzel mnie a nie pamiętam w jaki sposób,z premedytacją coś wykasowałem z systemu wchodząc do navi przez kompa ale za nic nie pamiętam co to było jaki plik,efektem było to że przy ponownym uruchomieniu systemu na czerwonym tle był wyświetlony komunikat o reinstalacji systemu,następnie wszystko ruszyło jak gdyby nigdy nic,a całego problemu nie było by gdyby navi była zarejestrowana he.....
mariusz7375
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2010, 21:06
Przebieg: 27000
Silnik: 1.4 T-Jet 16v 120 KM Dynamic
Rocznik: 2008
Lokalizacja: OPOLE

Post autor: mariusz7375 »

Witam moze to ci pomoze http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t= ... ka&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
mariusz7375
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Post autor: emmer »

a i mała podpowiedź - naładuj ją na maksa. ja ostatnio poprawiałem gościowi Mio. za holoere nic nie można było ruszyć bo wszystki wisiało. postała podłączona do kompa, naładowała się do pełna i śmiga aż miło.
ENDRIU
klubowicz
klubowicz
Posty: 339
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:51
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: ENDRIU »

No i niestety Panowie wszystkie podjęte próby nie przyniosły skutku w dalszym ciągu nie mogę przejść przez ekran kalibracji,jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to zrobienie pełnej kopi z działającej navi i próba wgrania do tej uwalonej,jak to jej nie pomoże to pozostaje serwis lub kosz.
ODPOWIEDZ