AUX USB w Dynamicu.

Gra muzyka
rs8
klubowicz
klubowicz
Posty: 214
Rejestracja: 09 sie 2010, 13:34
Przebieg: 90000
Silnik: 1.4 v8
Rocznik: 2007
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

AUX USB w Dynamicu.

Post autor: rs8 »

Da sie jakoś podpiąc do naszego radia Pendriva albo zrobić wyjście na AUX'a :?
tomektt
klubowicz
klubowicz
Posty: 249
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:28
Przebieg: 49000
Silnik: 1,3 mjt
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Poznań
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: tomektt »

Niestety.
Wyjście AUX, to wyjście audio, a nie pc-towy universal standard bus, który ma bardziej skomplikowane zadanie bo prócz napięcia przesyła dane.
Na wyjściu auxa możesz mieć tylko złącza męskie lub damskie stereo minijack ,lub pełnowymiarowy (tylko po co) jack.
Tomek
Awatar użytkownika
krakus02
klubowicz
klubowicz
Posty: 1745
Rejestracja: 10 mar 2010, 20:32
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 16V TJet
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Kraków / Łódź / Lubliniec
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Post autor: krakus02 »

„Śmiej się, śmiej, ale mój model to ferrari wśród Fiatów, oczywiście kiedy ja prowadzę" :ryczy
Awatar użytkownika
andre0412
klubowicz
klubowicz
Posty: 159
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:52
Lokalizacja: stolyca
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: andre0412 »

Na aledrogo są przejściówki podpinane pod gniazdo zmieniarki w naszych radiach.W takiej przejściówce masz wyjście na USB,AUX i czincz.Wiem bo sam taką mam i mam spokój z podłączeniem każdego rodzaju sprzętu.Musisz szukać w zmieniarkach.
Nie trudno jest rozebrać kobietę wbrew jej woli,trudniej ubrać po jej myśli.
Bo kobietę trzeba trzymać krótko...najwyżej dwa lata.
tomektt
klubowicz
klubowicz
Posty: 249
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:28
Przebieg: 49000
Silnik: 1,3 mjt
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Poznań
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: tomektt »

Interesujące.
Możesz zrobić zdjęcie lub opisać jak to technicznie jest wyprowadzone i podać kto to robi, lub Ci sprzedawał?
Tomek
Awatar użytkownika
andre0412
klubowicz
klubowicz
Posty: 159
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:52
Lokalizacja: stolyca
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: andre0412 »

A proszę bardzo.http://allegro.pl/zmieniarka-usb-fiat-a ... html.Takie" onclick="window.open(this.href);return false; małe pudełeczko załatwia wszystko.Wcześniej miałem normalne radio z poprzedniego autka ale po wynalezieniu czegoś takiego wiem już,że nie chcę mieć nic innego.Podłączasz pod gniazdo zmieniarki,urządzonko chowasz sobie gdzieś(wcześniej wyprowadziłem sobie potrzebne końcówki z gniazdami)W radiu wszystko samo się ustawia.
Nie trudno jest rozebrać kobietę wbrew jej woli,trudniej ubrać po jej myśli.
Bo kobietę trzeba trzymać krótko...najwyżej dwa lata.
Awatar użytkownika
Kuzyn_z_Sosnowca
klubowicz
klubowicz
Posty: 6771
Rejestracja: 09 gru 2009, 7:34
Przebieg: 145000
Silnik: T-Jet z gazem
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Post autor: Kuzyn_z_Sosnowca »

Ja mam trochę stary fotek to pokaże. Sprzęcik działa w sposób następujący. Kupujesz interfejs do fiatowskiego radia/blaupunkt, żeby miał gotową wtyczkę. Na allegro pełno tego. Wyciągasz radio i podpinasz pod odpowiednie wejście (na foto) i tyle z montażu. Radio widzi interfejs jako zmieniarkę, działa sterowanie z kierownicy i wyświetlacz. Foldery trzeba nazywać CD01..02 itd. Ilość plików w folderze jest nieograniczona, jak przekroczysz 99 licznik idzie od nowa. Z ilością folderów jest u mnie różnie. Na USB nie chce obsłużyć więcej niż 6, a na SD mam 8 i działa dobrze, więcej nie próbowałem. Jak się używa karty to mieści się idealnie w zagłębieniu pod pokrętłami nawiewów. Kosztuje dużo, ale tak się do tego przyzwyczaiłem, że nie wiem jak bym sobie teraz bez tego poradził :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6940
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 402 razy
Otrzymał podziękowań: 944 razy
Kontakt:

Post autor: mwas »

Potwierdzam, również używam X-Car Linka i od tego momentu nie wyobrażam sobie życia (jazdy) bez niego. Obsługa jest banalna, montaż również. Ma swoje fanaberie, ale jak się je pozna, to nie ma mocnych - żade wertepy nie straszne, bo wszystko idzie z pamięci flash a jakość dźwięku jest wręcz zdumiewająca :luzak Mi się udało dorwać z Alledrogo za 350 PLN łącznie z przesyłką.
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
tomektt
klubowicz
klubowicz
Posty: 249
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:28
Przebieg: 49000
Silnik: 1,3 mjt
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Poznań
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: tomektt »

Fajny gadżet, ale drogi i po sprzedaży fiata raczej będzie bezużyteczny.
Zostanę przy swoim kablu z minijackiem.
Tomek
Awatar użytkownika
Kuzyn_z_Sosnowca
klubowicz
klubowicz
Posty: 6771
Rejestracja: 09 gru 2009, 7:34
Przebieg: 145000
Silnik: T-Jet z gazem
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Post autor: Kuzyn_z_Sosnowca »

Ten interfejs pasuje do każdego radia Blaupunkt. A od dłuższego czasu w bardzo wielu samochodach koncernu Fiata stosuje się radia tej firmy. Problemu z odsprzedaniem raczej nie będzie. A gadżet jak to gadżet, ma umilać życie, a nie przynosić zyski. Może też w przyszłości być pamiątką po Linei :zlośnik
Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: 10 sty 2010, 21:26
Przebieg: 131000
Silnik: 1.4 V8 + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 320 razy
Otrzymał podziękowań: 346 razy

Post autor: Tomek »

Jakiś czas temu była aukcja z tym urządzeniem. Ktoś sprzedawał bo nie spasowało mu do Alfy czy coś, i do kupienia była nówka sztuka, a poszła poniżej dwóch stówek.
Żałuję że wtedy nie zalicytowałem.
Awatar użytkownika
buhert
klubowicz
klubowicz
Posty: 942
Rejestracja: 20 gru 2009, 23:13
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: buhert »

http://allegro.pl/show_item.php?item=3334266044" onclick="window.open(this.href);return false; sprzedawca napisał, że w moim radio będzie to działało.

Mój blaupunkt nie ma mp3 - trzeba coś do tego zestawu dokupić czy wystarczy go wedle instrukcji wpiąć do radia i powinno śmigać(?)

Nie mam sterowania z kierownicy także aż takie bajery nie potrzebne - najważniejsze, żeby po podłączeniu moje radio miało "mp3"

A i sory za lekkie odejście od tematu bo to Linea w wersji Active :smak
Awatar użytkownika
Kuzyn_z_Sosnowca
klubowicz
klubowicz
Posty: 6771
Rejestracja: 09 gru 2009, 7:34
Przebieg: 145000
Silnik: T-Jet z gazem
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: Kuzyn_z_Sosnowca »

Nie ma znaczenia seryjnie MP3 lub sterownie z kierownicy. Nie widzę powodów, żeby miało nie zagrać.
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6940
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 402 razy
Otrzymał podziękowań: 944 razy
Kontakt:

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: mwas »

Będzie działało tak, jak powinno. Radio nie musi obsługiwać MP3, całą obsługę wykonuje to właśnie urządzenie i to ono odtwarza muzykę. Radio widzi je jak zwykłą zmieniarkę płyt CD. Nie potrzebujesz również sterowania z kierownicy, wszystkim i tak steruje radio, natomiast wszędzie zaznaczane jest to, że jeśli posiada się przyciski sterujące w kierownicy, to również będą one działały :ink
Więc odpowiadając na pytanie - NIE, nie musisz nic dokupywać do tego zestawu, wystarczy je wpiąć do radia wg instrukcji, a tak na prawdę to jest to tylko jedna wtyczka, która pasuje tylko w jedno miejsce z tyłu radia :luzak
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
CrazyKetchup
klubowicz
klubowicz
Posty: 629
Rejestracja: 24 mar 2012, 22:12
Przebieg: 0
Silnik: kijanka :)
Rocznik: 2018
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: AUX USB w Dynamicu.

Post autor: CrazyKetchup »

buhert pisze:http://allegro.pl/show_item.php?item=3334266044 sprzedawca napisał, że w moim radio będzie to działało.

Mój blaupunkt nie ma mp3 - trzeba coś do tego zestawu dokupić czy wystarczy go wedle instrukcji wpiąć do radia i powinno śmigać(?)

Nie mam sterowania z kierownicy także aż takie bajery nie potrzebne - najważniejsze, żeby po podłączeniu moje radio miało "mp3"

A i sory za lekkie odejście od tematu bo to Linea w wersji Active :smak
A może zastanów się nad czymś takim : viewtopic.php?f=13&t=2701" onclick="window.open(this.href);return false; . Przymierzałem się do podobnego pudełkiem co Ty ale wybrałem to co mwas w sumie cena zbliżona (299 zł bez BT) a wydaje się mniej problematyczne (mniej opinii o wieszaniu się), lepsze wsparcie (robią na Węgrzech, wydają uaktualnienia oprogramowania do pobrania ze strony producenta) a jakby mi kiedyś coś odbiło i nabył ipad'a/iPhone'a to obsługuje je . Co najważniejsze nie ma problemów z obsługiwaniem większych dysków/pendrive'ów niż 16 GB. Z tego co widzę to na tej aukcji co dałeś piszą że max 16 GB - nie wiem ile muzyki zamierzasz wozić ale przy 320 kbp/s 16 GB nie jest jakąś porażającą wartością.
ODPOWIEDZ