Linea - spot

Informacje ogólne
Awatar użytkownika
Rafcio
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 08 gru 2009, 12:07
Przebieg: 106000
Silnik: 1.4 Turbo 120KM
Rocznik: 2013
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 365 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy

Re: Linea - spot

Post autor: Rafcio »

Wiem że OT - najwyżej się usunie, ale muszę przyznać że u mnie w linie skrzynia chodzi b dobrze, jedynie wsteczny czasami nie chce wejść za 1 razem a tak to miodzio, a zaznaczam że od nowości oleju w skrzyni nie wymieniałem. Ojciec ma Bravo T-Jet 120KM wersja Tour de Pologne, to u niego skrzynia chodzi jeszcze lepiej bo jak wrzucam bieg to jeszcze nie zdążę go dobrze wrzucić a już go wciąga(nie wiem jak to inaczej nazwać) sam do końca wchodzi
OPEL ZAFIRA TOURER
1.4 Turbo 120KM Benzyna :jazda
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Linea - spot

Post autor: emmer »

dobry temat: w sobotę stałem się jedynym posiadaczem swojej Linei (bank wymiękł :))

w moim przypadku to był zupełny spontan - vectra zaczeła strasznie rdzewieć - pojechałem do lakiernika: powiedział że za 1000 zł doprowadzi ją do ładu ale za pół roku wyjdzie rdza w innym miejscu. olałem, wsiadłem do samochodu, podjechałem do ASO fiata i kupiłem (raczej wpie....em, ale mi juz przeszło) :)
Awatar użytkownika
Kuzyn_z_Sosnowca
klubowicz
klubowicz
Posty: 6771
Rejestracja: 09 gru 2009, 7:34
Przebieg: 145000
Silnik: T-Jet z gazem
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Re: Linea - spot

Post autor: Kuzyn_z_Sosnowca »

U mnie miało być zupełnie inaczej. Miałem przeznaczone 50tyś na wszystko związane z autem, zakup, ubezpieczanie, opony i jakieś drobiazgi. Oglądałem Linee i Bravo z T-Jetami, ale katalogowo kosztowały około 60tyś, a z wyprzedaży już nic ciekawego nie zostało. Byłem już umówiony na jazdę próbną Fabią 1.6, gdy nagle w otomoto pojawiła się grafitowa Linea T-Jet za 46. Pojechałem do Żywca gdzie okazało się, że jest błąd w ogłoszeniu i na stanie jest Red Flamenco(ufff), no i kupiłem. Na placu stał też grafitowy Bravo Dynamic T-Jet 150KM za 51 tyś. Do dziś żałuję, że nie przekroczyłem budżetu, ale staruszek mnie przekonał, że Linea ładniejsza, obszerniejsza, lepiej wyposażona, że nie warto dopłacać itd itd Z drugiej strony dobrze, że nie wziąłem Fabii.
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Linea - spot

Post autor: emmer »

no i szkoda że kolor nie tamten z ogłoszenia :)
Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5139
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 275000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 395 razy
Otrzymał podziękowań: 648 razy

Re: Linea - spot

Post autor: smak56 »

I tak, jedyny słuszny kolor poszedł Ci koło nosa :zlośnik
smak56
* * * *
Obrazek
Awatar użytkownika
jay_21
klubowicz
klubowicz
Posty: 1981
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:11
Przebieg: 67000
Silnik: 1.4 T-Jet
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Knurów
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Linea - spot

Post autor: jay_21 »

Kuzyn kolor jak kolor, ale Bravo 1.4 T-Jet 150 KM ???? Przecież to o niebo lepiej wykonane auto :)
Linea 1.4 T-Jet Red Flamenco Dynamic
Awatar użytkownika
Kuzyn_z_Sosnowca
klubowicz
klubowicz
Posty: 6771
Rejestracja: 09 gru 2009, 7:34
Przebieg: 145000
Silnik: T-Jet z gazem
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Re: Linea - spot

Post autor: Kuzyn_z_Sosnowca »

Bravo dynamic bez opcji, kołpaki, szara tapicerka i brak przycisków w kierownicy. No i przekraczał budżet.
Awatar użytkownika
Usunięty użytkownik 814

Re: Linea - spot

Post autor: Usunięty użytkownik 814 »

Ja do Linei wsiadłem jeszcze w salonie jak mama szukała auta dla siebie i od razu spodobała mi się pozycja za kierownicą w tym aucie - jestem wysoki i nie w każdym aucie było mi dobrze. Do tego fajna linia nadwozia i spory bagażnik. Mama kupiła w końcu Suzuki i samochód na jakiś czas zapomniałem aż przyszedł czas na wymianę mojej Corolli w wtedy padło na używaną Linkę T-Jet z gazem. Nie chciałem kupować "dizla" z nieznanych rąk a jednocześnie chciałem jeździć tanio i jeszcze żeby trochę mocy było więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazały bordową"Szczałe" :D
ODPOWIEDZ